Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa
08.11. - 15.11. Vybrať iný termín
504 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Tento apartmánový komplex je centrálne umiestnený v turistickom letovisku Esquinzo. Máte nádherný výhľad na pláž a more. Krásnej piesočnatej pláži sa dostanete iba za cca. 10 minút chôdze. Jandia je cca. 6 km (hodinová autobusová doprava). Verejná doprava je k dispozícii vo vzdialenosti približne 500 metrov. V blízkosti hotela sú obchody, bary a reštaurácie.

Vlastnosti:
80 apartmánov ponúka hosťom pohodlie a komfort. Apartmánový hotel ponúka lobby a recepciu. Vybavenie zahŕňa práčovňu. Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch. Na nákupy a prechádzky sa dá využiť supermarket, obchod so suvenírmi a ďalšie obchody. Ak chcete zaparkovať svoje auto, cestujúci nájdu garáž a parkovisko. K dispozícii je aj kyvadlová doprava.

Ubytovanie:
Izby sú vybavené obývacou izbou a kúpeľňou, klimatizácia je zabezpečená pre správne prostredie v izbe.Štandardné vybavenie vo väčšine izieb má balkón, ktorý vás pozýva na prežitie.Väčšina ubytovania má bočný výhľad na more.Hostia môžu pohodlne spať na rozkladacej pohovke.Samostatné spálne sú ďalším rezervovateľným zariadením.K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmladších hostí.K dispozícii je tiež trezor a za poplatok minibar.Kuchynka má chladničku, mikrovlnnú rúru a zariadenie na prípravu čaju a kávy.Malé doplnky umožňujú skvelý pobyt vrátane prístupu na internet, telefón, TV a WiFi (za poplatok).Kúpeľne majú sprchu, vaňu a vírivku.K dispozícii je tiež sušič vlasov.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén s priestorom pre deti je ideálnym miestom pre aktívnu rekreáciu a pravidelné aqua-tréning. Na dovolenke si môžete vychutnať slnečnú terasu s lehátkami a slnečníkmi. K dispozícii je množstvo aktivít, vrátane cyklistických/horských bicyklov a tenisu.

Stravovanie:
K dispozícii sú rôzne možnosti stravovania, ako napríklad kaviareň a bar. Na raňajky a večere sa podávajú pestré švédske stoly.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú akceptované v hoteli: American Express, Visa a MasterCard.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
8.11. - 15.11.2019
7 nocí
22.11. - 29.11.2019
7 nocí
23.11. - 30.11.2019
7 nocí
28.11. - 6.12.2019
7 nocí
29.11. - 6.12.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 3.9 / 6