Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
13.11. - 20.11.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
430 €
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
13.11. - 20.11.2018
7 nocí
16.11. - 23.11.2018
7 nocí
20.11. - 27.11.2018
7 nocí
23.11. - 30.11.2018
7 nocí
miesto:
Apartmánový komplex je asi 2 km od centra mesta a pláže Playa de Castillo je. MHD (cca 300 m), budete mať len pár minút.

Vlastnosti:
V roku 2012 bol hotel modernizovať. 96 apartmány ponúkajú hosťom pohodlie a komfort voľby. Recepcia je v prevádzke 24 hodín. Trezor, TV miestnosť, herňa, izbová služba, práčovňa a mince práčovňa k dispozícii pre hostí z ubytovania sú k dispozícii. Cez Wi-Fi, hostia majú prístup na internet vo verejných priestoroch. V supermarkete tovaru pre každodenné potreby možno získať. Krásna záhrada a detské ihriská sú súčasťou areálu hotela. Kolesá môžu byť umiestnené v existujúcom sklade.

Ubytovanie:
K ubytovaniu sú vybavené kuchynkou a sociálnym zariadením. Väčšie pohodlie vo väčšine izieb má vlastnú terasu, kde si hostia môžu oddýchnuť. Tam sú oddelené spálne. K dispozícii je tiež bezpečnostná schránka. K dispozícii je chladnička a čaj/kávovar v kuchyni. Práčka je k dispozícii pre väčšie pohodlie cestujúcich. Nastavenie je doplnený TV a Wi-Fi. Výzdoba interiéru z kúpeľní je vaňa.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén s detskou časťou je ideálny pre aktívny odpočinok a pravidelné aqua tréningu. Pozývajúca lehátka a tienisté slnečníky sú k dispozícii na terase. Horúca vaňa láka k uvoľneniu svalov (za poplatok). Blaženej relaxácie sľubuje jacuzzi v kúpacej oblasti. Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne. Je pre tých, ktorí hľadajú výkon, tenis a plážový volejbal sú ponúkané. Apartmánový komplex ponúka športové nadšenci tiež mnoho aktivít v interiéri, a to, telocvičňa, stolný tenis, biliard a gymnastiku. Sauna a solárium je možné použiť (všetko za poplatok).

Stravovanie:
Jedálenský možnosti zahŕňajú jedáleň, kaviareň, bar a krčma. Je možné objednať posteľ vr. Raňajky. Chutné a bohatého bufetu čaká hostí na raňajky, obed a večeru.

Kreditné karty:
Kreditné karty v Ubytovanie: Visa a Mastercard.

Poznámka:
Každý z nich dostane do betónu máte rezervované a potvrdené výkon (z hľadiska stravovacích služieb, typ izby, atď.) Pokiaľ ide o žiadne konkrétne záväzky boli vykonané v rozsahu, zostaneš s raňajkami (alebo s vlastným stravovaním) v štandardnom typu izby.
Možnosť používania hotelových zariadení (napríklad, solárium, parné kúpele, internet, parkovanie, atď) nie je v cene a zaplatiť takmer vždy podliehať poplatkom a lokálne, ak nie je v popise uvedené inak.
V niektorých miestach môžu vznikať dodatočné náklady na mieste, napríklad, by mestská daň, daň z cestovného ruchu a pod Výška čiastky stanoví každé mesto, skontrolujte pred odchodom.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 2

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR