Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
30.07. - 06.08.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
568 €
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
30.7. - 6.8.2018
7 nocí
3.9. - 10.9.2018
7 nocí
10.9. - 17.9.2018
7 nocí
17.9. - 24.9.2018
7 nocí
miesto:
Hotel sa nachádza asi 1,5 km od pláže. Letisko je vzdialené asi 85 km. Najbližšie mesto Morro Jable je vzdialené asi 3 km.

Vlastnosti:
Hotel má celkom 166 izieb, lobby s recepciou, reštauráciu, bary a prístup na internet (za poplatok). Vo vonkajšom priestore sa nachádza bazén so slnečnou terasou, ako aj lehátka a slnečníky (vrátane).

Ubytovanie (podľa sezóny):
Dvojlôžkové izby sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, stropným ventilátorom, TV so satelitným príjmom, trezorom, telefónom a balkónom alebo terasou. Majú kombinovanú obývaciu izbu/spálňu s kuchynským kútom a samostatnú spálňu.

Rodinná izba Štandard: Ak majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby dve oddelené spálne.

Economy Rodinné izby sú zvyčajne izby, ktoré sa môžu líšiť od štandardných izieb v mieste, veľkosti a vybavení. Za klasifikáciu zodpovedá hotelier.

Apartmány sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, trezorom, telefónom, satelitnou TV, kuchynským kútom a balkónom alebo terasou. Majú kombinovanú obývaciu izbu/spálňu a oddelenú spálňu.

Suity, 2 spálne: K dispozícii sú dve oddelené spálne s rovnakým vybavením.

Economy Suites sú zvyčajne izby, ktoré sa môžu líšiť podľa miesta, veľkosti a vybavenia z štandardných izieb. Za klasifikáciu zodpovedá hotelier.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
Polpenzia alebo all inclusive rezervácie.

Polpenzia je k dispozícii na raňajky a večere formou bufetu.

All inclusive:
Raňajky, obedy a večere formou bufetu. Občerstvenie počas dňa. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa ponuky All-Inclusive sú k dispozícii od 08:00 do 23:00 v baroch. Dovoz nápojov, ako aj všetky ďalšie doplnky, ako napr. čerstvo stlačené ovocné šťavy za poplatok.

Deti (v závislosti od sezóny):
-Kinderanimation
-Kinderbecken
-Playground
-Spielraum

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
-18-Ti jamkové golfové ihrisko priamo pri hoteli

Všeobecné informácie:
Poznámka:
Berte na vedomie aktuálne cestovné a bezpečnostné pokyny, ako aj lekárske pokyny pre nemeckých občanov na internete v časti Iné národnosti, prosím, kontaktujte na príslušnom veľvyslanectve alebo konzuláte.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, nástupe na palubu a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:Poznámka týkajúca sa letov s Ryanair:
Pri rezervácii letov spoločnosti Ryanair je povinné, aby si rezervoval miesto pri svojom dieťati pri cestovaní ako cestujúci s dieťaťom do dvanástich rokov. Môžete vidieť, ktoré miesta sú už rezervované pre vás v časti Moje rezervácie.

Ak by ste si chceli rezervovať ďalšie rezervácie pre cestujúcich, rezervujte ich prostredníctvom Servisná oblasť rezervovanej leteckej spoločnosti Ryanair. Vaše údaje o prihlásení dostanete s vašimi cestovnými dokladmi.

Transfer Poznámka:
Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na určených zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napr. Peších zón) na týchto miestach nemusí byť možné poskytnúť službu "dverí k dverám". V tomto prípade vás vodič odvezie na najbližšie miesto do Vášho ubytovacieho zariadenia. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do ubytovania.
Radi by sme Vás požiadali, aby ste informovali vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, pokiaľ sú v letoch oneskorené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že hotelové zariadenia, stravovacie služby, vonkajšie zariadenia a aktivity od polovice októbra (15. októbra) do konca mája (31. mája) môžu byť obmedzené alebo nie sú k dispozícii v závislosti od podmienok hotela a poveternostných podmienok. Niektoré oblasti vonkajšieho priestoru, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť zatvorené bez ohľadu na zaťaženie a počasie.

Poznámka:
Upozorňujeme, že minimálne 1 cestujúci musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Upozorňujeme na otváracie hodiny recepcie. Hostia, ktorí prichádzajú mimo hodiny recepcie, sú povinní informovať hotel o ich príchode vopred.

Poznámka:
Ak ste rezervovali cestovanie bez prestupu cez FERIEN a prídete po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hoteliera pred príchodom, aby ste získali rezervovanú službu.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Prípadné ubytovanie v posteli rodičov. Ak je to nutné, za príplatok je potrebné zaplatiť na mieste.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v deň príchodu sú hotelové izby k dispozícii od 14:00 hod. Pri príchode do 4 hodín okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Transfer Poznámka:


Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na určených zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napr. Peších zón) na týchto miestach nemusí byť možné poskytnúť službu "dverí k dverám". V tomto prípade vás vodič odvezie na najbližšie miesto do Vášho ubytovacieho zariadenia. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do ubytovania.

Dotknuté stránky: Calete de Fuste, Corralejo, El Catillo, Morro Jable, Nuevo Horizonte.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 4

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR