Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Lemon & Soul Cactus
* * * * *

21.03. - 29.03. Vybrať iný termín
647 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Hotel Lemon & Soul Cactus

Záhrada kaktusov citrónov a duší:

Poloha: hotel sa nachádza v ideálnej polohe v južnej časti slnečnom ostrove Fuerteventura, 150 hostia očakávajú nové a moderné navrhnuté dvojlôžkových izieb a apartmánov, all-inclusive koncept, ktorý splní všetky želania. Centrálne sa nachádza v Jandia. Na dlhej piesočnatej pláži je len cca. 250 m. Nákupné a zábavné zariadenia sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti. Až do pôvodnej rybárskej dediny Morro Jable s kľukatými uličkami, miestne reštaurácie a bary sú 10 minút jazdy.

Vybavenie: The 2017 kompletne zrekonštruovaný hotel s 150 izbami ponúka vstupnú halu s recepciou, výťahy, bufetová reštaurácia s kuchársku show, lobby bar, strešného koktailového baru, WiFi v celom hoteli (v cene). Vonku sladkovodný bazén so slnečnou terasou a pool bar. Lehátka a slnečníky pri bazéne hotela.

Ubytovanie (y): Dvojlôžková izba Najlepšia cena: Nový a moderný navrhnutý interiér izby (bez balkóna alebo terasy) majú sprchu/WC, sušič vlasov, trezor, satelitná TV, Wi-Fi (v cene), mini chladnička, možnosť prípravu kávy/čaju a Klimatizácia. Aj pre jedno použitie k dispozícii.
Double Deluxe: Nové, moderné zariadené izby s bočným výhľadom na more alebo s výhľadom na more sú vybavené sprchou/WC, sušičom vlasov, telefónom, trezorom, satelitný TV, Wi-Fi pripojenie na internet (v cene), minibar (za poplatok), klimatizáciou a balkónom alebo terasou. Aj pre jedno použitie k dispozícii.
Junior Suite: Nové, moderné zariadené izby s bočným výhľadom na more alebo s výhľadom na more sú vybavené sprchou/WC, sušič vlasov, posedenie, telefón, trezor, satelitná TV, Wi-Fi pripojenie na internet (v cene), minibar (za poplatok), klimatizáciou a balkónom alebo terasou.

Šport/Zábava/Wellness: V posilňovni je v cene. Kúpele s jacuzzi, rôzne sprchy, sauna a masáže za poplatok. Denné animačné a večerné zábava sa ukazuje, živou hudbou a tancom.

Deti: Pre mladších hostí je k dispozícii mini klub (5-11 rokov) a samostatný detský bazén.

Štandardné: Poznámka: Nosenie All Inclusive náramok je povinné.

Strava: All Inclusive:
  • Raňajky, obedy a večere formou bufetu
  • Torty/Cestoviny 16:30 do 17:00
  • Občerstvenie v bare pri bazéne od 12:00 do 17:00
  • vybraná miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 23:00
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
21.3. - 29.3.2021
8 nocí
9.4. - 17.4.2021
8 nocí
11.4. - 19.4.2021
8 nocí
12.4. - 20.4.2021
7 nocí
16.4. - 24.4.2021
8 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 4.9 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}