Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel LABRANDA World Corralejo

14.12. - 22.12. Vybrať iný termín
737 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Hotel LABRANDA World Corralejo

Labrande Bahia de Lobos:

Poloha: Centrálne, najbližšia piesočná pláž je cca. 500 m a pláž dlhá 1 km cca. 3 km. Do centra s barmi, diskotékami a obchodmi sa dostanete po cca. 50 m. Centrum mesta Corralejo je cca. 100 metrov od hotela. Letisko je vzdialené 40 km. Autobusová zastávka je cca. 3 minúty chôdze od hotela.

Vybavenie: Priestranný a vhodný pre rodiny má 288 izieb. Ako ďalšie pohodlie hotel ponúka recepciu, Wi-Fi (zahrnuté v recepcii) a 2 bary v obzvlášť atraktívnom prostredí. V bufetových reštauráciách na Vás čakajú kulinárske špeciality. Večerný zábavný program je k dispozícii v hotelovom salóniku. V rozsiahlych a láskyplne zasadených záhradách sa nachádzajú dva bazény s morskou vodou, bar pri bazéne a slnečné terasy. Lehátka a slnečníky sú k dispozícii zadarmo. Uteráky sú k dispozícii za zálohu.

Ubytovanie: Dvojlôžková izba typu Deluxe (40m²): Moderne a vkusne zariadená dvojlôžková izba s kombináciou obývacej izby/spálne, rozkladacia pohovka pre 3. a 4. osobu, sprcha/WC, telefón, WLAN (v cene), trezor na prenájom, chladnička, satelit. -TV, klimatizácia a balkón alebo terasa. Tiež na jednorazové použitie as možnosťou rezervovania bazénu. Obsadenosť: 3 dospelí alebo 2 dospelí 2 deti.Súite (2 spálne): moderné a vkusne zariadené apartmány s kombináciou obývacej izby/spálne, 2 spálne, sprcha/WC, telefón, WLAN (vrátane), trezor na prenájom, chladnička , Satelitná TV, klimatizácia a balkón alebo terasa. Maximálna obsadenosť: 3 dospelí 3 deti alebo 5 dospelí

Šport/Zábava/Wellness: Tenis, futbal, basketbal, bocce a posilňovňa sú zahrnuté. Za poplatok: požičovňa bicyklov, biliard, sauna a masáže. Počas dňa a večer nájdete pestrý zábavný program s hrami, športom a predstaveniami.

Deti: Pre našich mladších hostí je k dispozícii miniklub (4 - 12 rokov, 6 krát týždenne), samostatný sladkovodný detský bazén a detské ihrisko.

Strava: All Inclusive:
  • Raňajky, obedy a večere formou bufetu
  • Občerstvenie od 15:30 do 17:00
  • vybrané miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 24:00


LABRANDA Corralejo Village:

Poloha: Pláž je vzdialená asi 300 ma k dunám Corralejo cca. 4,5 km. Centrum dediny s množstvom nákupných a zábavných možností je vzdialené asi 50 metrov. Autobusová zastávka je veľmi blízko komplexu. Prístav Corralejo s trajektovým spojením na ostrov Lobos as výletmi na Lanzarote je vzdialený cca. 2 km ďaleko. Denný bezplatný verejný autobus do mesta Dünnen Strand.

Vybavenie: Útulný a s dôrazom na detailne navrhnutý rekreačný komplex má 110 junior suite a lobby s recepciou, bezdrôtový internet (v celom hoteli, bez poplatku), bufetovú reštauráciu s terasou (asi 100m2) a medzinárodnú kuchyňu a bar (popoludní) open). Vo vonkajšej časti krásne upravených záhrad nájdete sladkovodný bazén (v zime vyhrievaný). Plážové ležadlá a slnečníky sú k dispozícii zadarmo. Uteráky si môžete požičať za zálohu.

Ubytovanie: Dvojlôžková izba Premium: Žijete v pekne navrhnutých a zrekonštruovaných izbách (42 m²) s kombinovanou obývacou izbou a spálňou a samostatnou spálňou. K vybaveniu patrí vlastná kúpeľňa, trezor, Wi-Fi, satelitná TV, klimatizácia a zariadený balkón alebo zariadená terasa. Suity typu Junior: Žijete v pekne navrhnutých a zrekonštruovaných izbách (42 m²) s kombinovaným obývacím a spiacim priestorom a samostatnou spálňou. K vybaveniu patrí kúpeľňa/WC, trezor, WLAN, satelitná TV, klimatizácia a zariadený balkón alebo terasa (DP). Voliteľne tiež s výhľadom na bazén (DPP) alebo na rezervovanie na jedno použitie (DW).

Šport/zábava/wellness: V cene je zahrnutá posilňovňa, stolný tenis, fínska sauna a vírivka. Za poplatok: biliard a požičovňa bicyklov. Cca. Kúpele La Brise s rozlohou 90 m² ponúkajú masáže (za poplatok). Počas dňa a večer ponúka pestrý medzinárodný zábavný program zábavu.

Deti: Pre mladších hostí je k dispozícii samostatný sladkovodný detský bazén a detské ihrisko.

Strava: All Inclusive:
  • Bufet, raňajky, obedy a večere so šou varením, tematickými nocami a kútikom na pizzu a cestoviny
  • Občerstvenie v bare pri bazéne od 11:00 do 18:00
  • Zmrzlina 10,30 - 21,30
  • miestne alkoholické a nealkoholické nápoje 10.30 - 23.00


Región Popis: Vaša rekreačná oblasť: Fuerteventura
Fuerteventura - to znamená míle piesočnatých pláží a bizarné krajiny.
Užite si relaxačné dni po celý rok a užite si dlhé prechádzky po pláži. Spoznajte púštny interiér na džípovom safari, na túre alebo na horskom bicykli. Biele domy ostrova, kontemplatívne rybárske dediny a tropické záhradné hotelové záhrady poskytujú vysnívanú atmosféru.

Váš dovolenkový cieľ: Corralejo
Bývalá rybárska dedina sa v posledných rokoch stala populárnym letoviskom. Dôvodom sú impozantné piesočné a presúvajúce duny "El Jable", ktoré sa rozprestierajú viac ako 7 km južne od obce. Malá pláž sa nachádza priamo pri prístave starého mesta, kde sa nachádzajú rybárske lode. Vo večerných hodinách je veľa možností zábavy v reštauráciách a baroch v okolí námestia.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
14.12. - 21.12.2019
7 nocí
14.12. - 23.12.2019
9 nocí
14.12. - 22.12.2019
8 nocí
15.12. - 22.12.2019
7 nocí
15.12. - 23.12.2019
8 nocí
Hodnotenia klientov: 5.1 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}