Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Hotel KN Matas Blancas
* * * * *

15.10. - 22.10.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
430 €
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
3.11. - 10.11.2018
7 nocí
6.11. - 13.11.2018
7 nocí
9.11. - 16.11.2018
7 nocí
10.11. - 17.11.2018
7 nocí
Všeobecný popis:
Hotel KN Matas Blancas v štvrti Costa Calma v 2 budovách má 202 izieb a rozkladá sa na 3 podlažiach.Hotel sa nachádza 900 metrov od piesočnatej pláže.Najbližšie mesto k hotelu je Gran Tarajal (28 km).Ostatné mestá: Puerto Del Rosario (60 km), Corralejo (90 km).Pre vaše pohodlie, hotel má mini market, obchody, 2 vleky, lobby, klimatizáciu a recepciu.Trojposchodový hotel hovorí nemecky, anglicky a španielsky.Hostia, ktorí chcú byť na dovolenke mobilný, si môžu prenajať autá.K dispozícii sú 2 bazény so sladkou vodou.Hostia môžu relaxovať s nápojom v bare pri bazéne.Slnečníky a lehátka sú k dispozícii za poplatok na pláži a bezplatne pri bazéne.Od hotela: FUE Airport (65 km), Cofete (42 km), Betancuria/Mirador Morro Velosa (46 km), Cotillo/El Toston (82 km) a Playa De Sotavento (4 km).V blízkosti hotela sa nachádzajú bary/reštaurácie, centrum mesta, kino, obchody, supermarkety, taxi rank, autobusová zastávka a turistická informačná kancelária.Hotel je určený len pre dospelých (18).
Vlastnosti:
Hotel má zmenáreň a upratovacie služby. Prístup k internetu je k dispozícii vo forme internetového terminálu. Recepcia otvorená: 24 hodín.
Stravovanie:
V hoteli je reštaurácia. Vo večerných hodinách navštívte bar vo vstupnej hale. Polpenzia: Polpenzia zahŕňa raňajky a večere. Polpenzia Plus: Polpenzia Plus zahŕňa raňajky.
Šport/Zábava:
Pre aktívnu voľnočasovú aktivitu ponúka hotel mini golf, zábavný program a stolný tenis. Hotel Hotel KN Matas Blancas ponúka vírivku, hammam a parnú miestnosť. Hostia, ktorí chcú byť aktívni na dovolenke, si môžu vychutnať nasledujúce aktivity: fitness. Golfoví nadšenci nájdu golfové ihrisko vzdialené 30 km. Večerné predstavenia sú ponúkané na zábavu v závislosti od počasia a sezóny.
Doplňujúce informácie:
Sú akceptované nasledujúce spôsoby platby: Euro/Master Card a Visa Card. Niektoré zariadenia, vybavenie a aktivity môžu byť spojené s dodatočnými poplatkami.
* Zvieratá nie sú povolené.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 4

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR