Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Hotel Alameda de Jandia

01.12. - 08.12.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
400 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
Hotelové vybavenie: Polpenzia, Páry, Jednolôžková, Cyklistika

Čistý pokoj a relaxáciu vám sľubujú tento dovolenkový hotel s ideálnou polohou na pláži. Fantastický výhľad na slnečnú terasu cez Atlantik vás inšpiruje! Buďte aktívni. A čo profesionálne vedená jazda na bicykli po celom ostrove?

Poloha: Centrálne umiestnený v letovisku Jandia, len asi 300 m od kilometra dlhej, jemnej piesočnatej pláže, v chránenej, mierne kopcovitej lokalite. Mnohé nákupné a zábavné zariadenia, kaviarne a reštaurácie sú vzdialené asi 100 metrov. Rybárska dedina Morro Jable sa dá dostať pozdĺž plážovej promenády asi po 1 km.

Vybavenie: Hotel je vyhľadávaný mnohými obyčajnými obyvateľmi po mnoho rokov a je terasovitý a veľmi atraktívne vyzdobený. V areáli sladkovodného bazéna s vírivkou, obklopenej veľkou slnečnou terasou s lehátkami, slnečníkmi a panoramatickým výhľadom. Snack bar pri bazéne zabezpečuje telesnú pohodu. Moderná lobby s 24-hodinovou recepciou, Wi-Fi (za poplatok v celom hoteli), bar a reštaurácia s vonkajšou terasou. Kategória krajiny: 2 kľúče, 261 bytových jednotiek, 9 poschodí, 6 vlekov.

Bývanie: Apartmány typu B (asi 48m2, 1-3 osoby), obývacia izba, samostatná spálňa, kuchyňa s kávovarom, plazmová televízia, trezor, telefón, sprcha, WC a balkón. Voliteľne ako Beta (1. - 3. poschodie) alebo ako Alfa (7.-9. Poschodie)
Apartmány typ B Alfa všetky s výhľadom na more
Superior apartmány typu B Alfa (4-5 poschodia, 1-3 osoby), kompletne zrekonštruované, s vysoko kvalitnými novými zariadeniami, ako je indukčný sporák, mikrovlnná rúra s grilom a plazmovou TV; voliteľné apartmány s ďalšími zariadeniami už zahrnuté: uvítací vodný a ovocný kôš, WLAN, trezor, župany a plážový uterák (poplatok za zmenu)
Apartmány typu Alfa Premium sú vynikajúce Alfa apartmány v 6. poschodí (1-3 osoby) s najlepšími panoramatickými výhľadmi na more - výlučne rezervovateľné s alltours
Jednolôžkové izby sú beta alebo alfa apartmány na výlučné použitie
Rodinné apartmány (4-6 osôb) pozostávajú z 2 apartmánov. Typ B Beta - rezervovateľný výlučne na všetkých cestách

Jedlo a pitie: Polpenzia: raňajky a večere formou bufetu. Ukážte varenie a 1x týždenný tematický večer

Šport a fitnes: Cyklistika na FuerteBike. Skupinové zájazdy s rôznym stupňom obtiažnosti, cyklistické balíky s mechanickým servisom, mapy a cateringové výlety na mieste
Vodné športy, ako je plachtenie, jet lyžovanie a bláznivé banány od miestnych dodávateľov na pláži Jandia
V okruhu cca 350 m sa nachádza windsurfingová škola s požičovňou zariadení a kurzov a potápačská škola s kurzami pre začiatočníkov i pokročilých - všetko za poplatok

Senior zľava: senior zľava nad 65 rokov
Dlhý pobyt: Úspory od 3 týždňov
Pevná cena pre deti: 2 veku 2-6 rokov

Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 3,5

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu