Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
09.12. - 16.12.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
591 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
Poloha: Tento hotel má ideálnu polohu. Malá zátoka je vzdialená len 300 m. Úchvatné a rozsiahle duny Corralejo sú vzdialené len 900 metrov a živé centrum s množstvom zábavných a nákupných zariadení je vzdialené len 50 metrov.

Vybavenie: Hotel bol rozsiahle zrekonštruovaný v roku 2015 a novo zariadený. Hotel má celkovo 200 izieb rozložených v niekoľkých dvojposchodových budovách. Zariadenia, ktoré ponúkajú hosťom, zahŕňajú príjemnú lobby s recepciou a posedením, WLAN, piano bar s terasou, bufetová reštaurácia a butik. V hotelovej dobre udržiavanej záhrade sa nachádzajú dva bazény so slanou vodou (vyhrievané), priestranná slnečná terasa s lehátkami a slnečníkmi a snack bar pri bazéne. Osušky poskytne hotel na vklade.Izby: Moderné a priestranné juniorské apartmány (JS2) v námornej štýle majú kombinovaný obývací priestor/spálňu s rozkladacou pohovkou, dažďovú sprchu, WC, sušič na vlasy, klimatizáciu/kúrenie, WLAN, B), ako aj zariadený balkón alebo terasu a sú k dispozícii aj na jedno použitie (JSA).

Šport: Multifunkčné športové ihrisko; počas dňa a vo večerných hodinách pestrý zábavný program, občas večerná živá hudba. Doplatok: tenisový kurt, biliard.

Deti: Miniclub (4-12 rokov), Minidisco, detské ihrisko, 2 detské bazény.

All-inclusive: Raňajky, obedy a večere formou bufetu s show cooking. Občerstvenie, zmrzlina, káva/čaj a koláč. Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje od 10:30 do polnoci.

Polpenzia: raňajky a večere ako bohaté raňajky s ukážkou varenia.

Raňajky: Raňajky formou bohatého bufetu.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 4

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu