Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Cena za osobu od
672 €
Žiadne skryté poplatky
08.12. - 16.12.2017
Vybrať iný termín

Poloha: Tento hotel má ideálnu polohu. Malá zátoka je vzdialená len 300 m. Úchvatné a rozsiahle duny Corralejo sú vzdialené len 900 metrov a živé centrum s množstvom zábavných a nákupných zariadení je vzdialené len 50 metrov.

Vybavenie: Tento moderný hotel bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2016 a má 94 izieb. Zariadenie ponúka hosťom štýlovú recepciu s recepciou a posedením, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom hoteli, šikovný lobby bar s vonkajšou terasou a reštauráciu à la carte. Vo vonkajšom priestore nájdete veľký bazén s morskou vodou (vyhrievaný v zime) a slnečnú terasu s lehátkami a slnečníkmi.

Izby: Moderne a vkusne zariadené dvojlôžkové izby majú sprchu, WC, sušič na vlasy, klimatizáciu/kúrenie, kávovar, LCD-WLAN, trezor, mini bar (na vyžiadanie) (DA) je možné rezervovať. Juniorsuiten (JS2) sú priestrannejšie, inak rovnaké vybavenie a majú aj posedenie so spálňami.

Zábava: Posilňovňa; denný a večerný zábavný a zábavný program. Doplatok: Thalassocentrum s vírivkou, parným kúpeľom, saunou a rôznymi procedúrami a masážami.

Polpenzia: Extra večera à la carte.

Raňajky: Raňajky formou švédskych stolov.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 4

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu