Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Elba Sara Beach and Golf Resor
* * * * *

24.11. - 02.12.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
554 €
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
24.11. - 2.12.2018
7 nocí
30.11. - 7.12.2018
7 nocí
1.12. - 9.12.2018
7 nocí
4.12. - 11.12.2018
7 nocí
Všeobecný popis:
Vitajte na pláži a golfovom stredisku Elba Sara v meste Caleta de Fuste.Hotel sa nachádza 100 metrov od piesočnatej/skalnaté pláže.Najbližšie mesto k hotelu je Puerto Del Rosario (14 km).Ostatné mestá: Corralejo (48 km), Gran Tarajal (33 km).Pre pohodlie hotel má klimatizáciu, novinový stánok, kaderníctvo, 8 vlekov, recepciu, vstupnú halu a salónik.Šesťposchodový hotel hovorí po taliansky, anglicky, francúzsky, nemecky a španielsky.Pre deti je možnosť vypúšťať paru na detskom ihrisku.Mobilita dokonca aj na dovolenke je zjednodušená prenájmom auta.K dispozícii sú 2 bazény so sladkou vodou a samostatný detský bazén.Osviežujúce nápoje si môžete vychutnať priamo pri bare pri bazéne.Slnečníky a lehátka sú k dispozícii za poplatok na pláži a bezplatne pri bazéne.Dostupné od hotela: FUE Airport (8 km), Disco (5 km), Playa de Sotavento (58 km), Cotillo/El Toston (52 km), Betancuria (29 km) a Parque Natural Dunas De Corralejo ,V blízkosti hotela nájdete centrum mesta, turistické informácie, bary/reštaurácie, supermarkety, autobusovú zastávku, obchody, taxi hodnosť a kino.Hotel ponúka bezbariérový prístup: kúpeľňa prístupná pre vozíčkarov.Pre zábavu ponúka hotel divadlo a salónik s TV.Pre vozidlá hotel má parkovacie miesto.
Vlastnosti:
Hotel má lekársku pomoc, zmenáreň, bezpečnostné schránky, upratovacie služby, služba žehlenia, služba prebudenia a práčovňu. Prístup k internetu je k dispozícii vo forme hotspotu Wi-Fi. Hotel vhodný pre rodiny ponúka detský bazén a detskú zábavu, aby rodičom a mladým hosťom poskytol príjemný pobyt. V hoteli sa nachádza konferenčná miestnosť. Recepcia otvorená: 24 hodín.
Stravovanie:
Raňajky od 08:00 do 10:30: kontinentálne. V hoteli sú 2 reštaurácie. Snack bar je tu pre malú chuť do jedla medzi tým. Vo večerných hodinách navštívte bar vo vstupnej hale. All Inclusive: All Inclusive zahŕňa pivo (prevádzkové hodiny: 08:00 - 23:00), káva a čaj (prevádzkové hodiny: 08:00 - 23:00), koláče a pečivo (servisné časy: 00:00 - 19:00), občerstvenie (prevádzkové hodiny: 11:00 - 17:00), nealkoholické nápoje (prevádzkové hodiny: 08:00 - 23:00) a miestne nápoje 00). Polpenzia: Polpenzia zahŕňa raňajky a večere.
Šport/Zábava:
Pre aktívnu zábavu ponúka hotel lukostreľba, biliard, bocce, minigolf, stolný tenis, šípky a zábavný program. Elba Sara Beach a Golf Resort má slnečnú terasu a kúpele. Hostia, ktorí chcú byť aktívni na dovolenke, si môžu vychutnať nasledujúce aktivity: futbal, basketbal, aerobik, fitness a plážový volejbal. Milovníci golfu nájdu 500 metrov od golfového ihriska. Večerné prehliadky a živá hudba sú ponúkané na zábavu v závislosti od počasia a sezóny.
Doplňujúce informácie:
Sú akceptované nasledujúce spôsoby platby: American Express a VISA. Niektoré zariadenia, vybavenie a aktivity môžu byť spojené s dodatočnými poplatkami.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 4

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR