Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Elba Palace Golf & Vital
* * * * *

07.10. - 14.10. Vybrať iný termín
804 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Hotel sa nachádza len dospelí!
Viac podrobností nájdete v časti "Poznámky".

Poloha: Pri vchode do Caleta de Fuste. Jemne svahovitá piesočná pláž Castillo Beach je cca. 1,5 km. K dispozícii je kyvadlová doprava na pláž a na letisko Sheraton Fuerteventura niekoľkokrát denne (v cene). Centrum mesta Caleta de Fuste je vzdialené asi 1,8 km. Doba transferu z letiska je cca. 30 až 60 minút.

Vybavenie: Elba Palace Golf & Vital s konceptom Adults Only má 62 izieb, lobby, výťah, čitáreň, internetový kútik, Wi-Fi (vrátane), raňajkovú kaviareň Hoyo 19 "(A la carte menu počas dňa) a bufetovú reštauráciu St. Andrews ', piano bar, vínna pivnica, golf shop. Bazén (vyhrievaný) so slnečnou terasou sú plážové ležadlá, slnečníky a plážové osušky v cene.

Ubytovanie: Luxusné dvojlôžkové izby (A1-2D), cca. 34 metrov štvorcových, majú posedenie, príslušenstvo na prípravu čaju a kávy, minibar, klimatizáciu, ventilátor, trezor, TV so satelitným príjmom, Wi-Fi (v cene), telefón, kúpeľňu s vaňou a samostatný sprchovací kút, WC, sušič na vlasy, župany a balkón alebo terasu. Apartmány (A2-3B), cca. 45 m2, ponúka aj oddelenú obývaciu izbu, inak A2D. Izba Deluxe Plus Deluxe (A2L), cca. 34 m2, s príslušenstvom na prípravu čaju a kávy, vysokorýchlostným Wi-Fi (vrátane), vstupom do SPA, osobným trénerom (na požiadanie), balkónom a výhľadom na golf, inak A2D.

Stravovanie: Polpenzia. Raňajky formou bufetu, večera so šalátovým barom, predjedlo a dezert formou bufetu, hlavné jedlo sa podáva à la carte.

Zábava: V Večer klavírny hudbou a živou hudbou.

Šport/Aktivity: V cene: Posilňovňa a osobný tréner v hoteli. Za poplatok: požičovňa bicyklov a bicyklov. Na pláži vodné športy prostredníctvom miestnych poskytovateľov. Vstup do kúpeľov Hesperides Thalasso “na adrese Sheraton Fuerteventura.

Wellness: Za poplatok: "Relax Area" so saunou, vírivkou, masážami a aloe beauty centrom.

Informácie: Platobné karty: Amex, Mastercard, VISA; Kategória krajiny: 5 hviezdičiek.

Odkaz na rezerváciu: Minimálny vek: 16 rokov. Hotel je ideálny pre jednotlivcov a páry.Golf: Exkluzívny hotel Elba Palace Golf sa nachádza uprostred 18-jamkového golfového ihriska Fuerteventura. Golfové ihrisko Las Salinas de Antigua je cca. 2 km.

Hotel Elba Palace Golf je navrhnutý v klasickom kanárskom štýle a je obklopený 18-jamkovým golfovým ihriskom Fuerteventura. Je to aj klubovňa. Palmy a typická vegetácia tvoria harmonické prostredie.

PODPIS COMFORT

Vždy v cene:
• Rezervácia miest na charterový let s Condorom • Poukážka Airshoppen vo výške 10 € • FlexOption • Rail & Fly 2. trieda
K dostaniu à la carte:
• trieda Condor Premium
• Súkromné ​​prevody

Condor Airshoppen: Návštevníci hotela Thomas Cook Signature dostanú poukážku Airshoppen v hodnote 10 €. Vypožičateľné pre minimálny predaj vo výške 60 € na všetky lety so spoločnosťou Condor

Vaša výhoda: 10% včasný bonus pre vtáky, ako aj ďalšie cenové výhody v určitých termínoch nájdete v samostatnej cenovej časti.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
7.10. - 14.10.2019
7 nocí
29.11. - 6.12.2019
7 nocí
30.11. - 7.12.2019
7 nocí
3.12. - 10.12.2019
7 nocí
6.12. - 13.12.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 5.2 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}