Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
20.11. - 27.11.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
461 €
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
20.11. - 27.11.2018
7 nocí
23.11. - 30.11.2018
7 nocí
27.11. - 4.12.2018
7 nocí
30.11. - 7.12.2018
7 nocí
miesto:
Plážový hotel sa nachádza v meste El Cotillo, asi 200 m od verejnej piesočnatej pláže "Los Laguitos" (odporúčané kúpele). Je prístupné cez ulicu alebo pešo. Asi 50 metrov od hotela sa nachádzajú obchody a zábava. Najbližšia atrakcia je Faro De Toston (4 km). Najbližšie mesto Corralejo je vzdialené asi 20 km. Letisko: FUE približne 58 km.

Vlastnosti:
Hotel má 144 izieb rozložených na 2 poschodiach. Interiér zahŕňa lobby, 24-hodinovú recepciu, trezor (za poplatok), salónik, čitáreň a 2 bary, rovnako ako WiFi (vo verejných priestoroch). K dispozícii je tiež TV miestnosť s plochou obrazovkou a satelitnou TV. K vybaveniu patrí reštaurácia (medzinárodná) s terasou. V hlavnej reštaurácii si hostia môžu podávať švédsky stôl. Snack bar ponúka ďalšie malé jedlá. Bazén zahŕňa niekoľko vyhrievaných bazénov a bar pri bazéne (sezónne), samostatný detský bazén a slnečnú terasu (sezónne). Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelových záhradách. Hoteloví hostia môžu využívať slnečníky a ležadlá a bazénové uteráky pri bazéne za poplatok.

Ubytovanie (podľa sezóny):
Dvojlôžkové izby sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, satelitnou TV, trezorom (za poplatok), ventilátorom, telefónom a sušičom vlasov.
Dvojposteľová izba s výhľadom na more je k dispozícii za príplatok.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
Raňajky, polpenzia aj all inclusive

Raňajky formou švédskych stolov.

Polpenzia: raňajky a večere formou bufetu.

Pre all inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Občerstvenie počas dňa. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 23:00 v príslušných otvorených pruhoch.

Prosím, šaty s jedlom by ocenili.

Deti (v závislosti od sezóny):
- Detská animácia denne pre deti od 4 do 12 rokov
 - Samostatný detský bazén pri bazéne
 - Detské ihrisko

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- ak je to potrebné za poplatok: stolný futbal, basketbal, biliard, šípky, stolný tenis, volejbal, futbal, potápanie, lukostreľba, puška, tenis
- Miestne cestovné kancelárie ponúkajú tieto športy alebo zariadenia (za poplatok): windsurfing, vodné športy, golfové ihrisko, jazda na koni
 - Pre dospelých zábavy denne
 - Živá hudba raz týždenne

Ostatné:
- Prijaté spôsoby platby: Visa
 - Concierge služby
 - Bezbariérovým prístupom (na vyžiadanie)
 - parkovanie
 - Napätie: 220 voltov

Kategória Krajina:
3 hviezdičky

Všeobecné informácie:
Poznámka:
Prečítajte si aktuálne informácie o cestovaní a bezpečnosti, ako aj zdravotné informácie pre nemeckých občanov na internete na adrese Other nationalities, kontaktujte prosím miestne zastupiteľstvo alebo konzulát.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:Poznámka týkajúca sa letov s Ryanair:
Je povinné, aby si dospelý rezervoval let spoločnosti Ryanair a rezervoval miesto vedľa svojho dieťaťa, keď cestoval ako cestujúci s dieťaťom mladším ako dvanásť rokov. Ktoré miesta už môžete vyhradiť môžete nájsť v časti Moje rezervácie.

V prípade, že budete potrebovať ďalšiu rezerváciu sedenia pre sprevádzajúce osoby, urobte rezerváciu sami. Servisná oblasť rezervovanej leteckej spoločnosti Ryanair. Vaše údaje o prihlásení dostanete s cestovnými dokladmi.

Transfer Poznámka:
Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy cez VACATION a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hoteliera pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v deň príchodu hotelové izby sú k dispozícii iba od 14:00. Ak prídete do 4 hodín ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Transfer Poznámka:


Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.

Dotknuté miesta: Calete de Fuste, Corralejo, El Catillo, Morro Jable, Nuevo Horizonte.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 3

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR