Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa
07.10. - 14.10. Vybrať iný termín
476 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Všeobecný popis:
Asi 200 metrov od piesočnatej/skalnaté pláže.Mesto Corralejo je cca. 20 km ďaleko.Najbližšie obchody sú cca. 20 km od hotela je supermarket cca. 50 m na dosiahnutie.Najbližšie bary a reštaurácie sú vzdialené 200 metrov.Najbližší nočný klub je vzdialený asi 20 km.Ďalšie zábavné ponuky, ako napríklad kino, sú v cca. 36 km vzdialenosť k nájdeniu.Nasledujúce turistické zaujímavosti sú v dosahu: Faro De Toston (4 km), Parque Natural Dunas De Corralejo (22 km), Betancuria (Primera Capital De La Isla) (46 km), Ajuy (cca km) a Playa De Sotavento (asi 100 km).Okrem neďalekého požičania požičovne áut, prenájom motocyklov a autobusová zastávka (asi 2 metre od hotela) poskytujú mobilitu na dovolenke.V prípade núdzovej lekárskej starostlivosti je nemocnica asi 38 km ďaleko.Letisko (FUE) je cca. 58 km ďaleko.
Vlastnosti:
Dvojposchodový 3-hviezdičkový plážový hotel má 144 izieb. Je vybavený 24-hodinovou recepciou (check-in od 12:00, check-out do 12:00), lobby, trezor (za poplatok) a parkovisko (zdarma). Reštaurácia a snack bar zaisťujú fyzickú pohodu. V dvoch baroch v hoteli sa tešíte na Vašu návštevu. Wi-Fi je k dispozícii hotelovým hosťom bezplatne. Okrem toho hotel má konferenčnú miestnosť. Pre hostí s telesným postihnutím ponúka nehnuteľnosť čiastočne kúpeľne prístupné pre vozíčkárov a bezbariérový prístup. Služba concierge je zadarmo. Na požiadanie sa hostia môžu ráno prebudiť z personálu hotela.
pool:
Exteriér hotela v tradičnom štýle zahŕňa 2 vyhrievané sladkovodné bazény s oddeleným detským bazénom. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii zadarmo. Bar pri bazéne ponúka osviežujúce nápoje.
Stravovanie:
Raňajky (od 08:00 do 10:00 hod.) Z bufetu. Polpenzia zahŕňa raňajky a večere.
Šport/Zábava:
Športové a zábavné aktivity: tenis (zdarma, cca 5 m), šípky, futbal, biliard, volejbal, stolný tenis a basketbal. V cca. 1,3 km od hotela sú k dispozícii vodné športy (niektoré miestnymi dodávateľmi). Golfové ihrisko sa nachádza 52 km od hotela. Zábava pre dospelých: animačný program so živou hudbou. Detské ihrisko. Starostlivosť o deti: Animačný program pre deti (od 4 do 12 rokov).
Doplňujúce informácie:
Niektoré zariadenia alebo aktivity môžu spôsobiť dodatočné poplatky. Niektoré služby závisia od sezóny a miestnych klimatických podmienok. Servisné jazyky: angličtina, taliančina a španielčina. Kreditné karty: Visa.
Štandardná izba (balkón alebo terasa):
S dvoma lôžkami, poschodovou posteľou ako prístelka, detská postieľka (zdarma), balkón alebo terasa, trezor (za poplatok).
Štandardná dvojlôžková izba:
Zariadené s dvoma lôžkami, poschodovou posteľou ako prístelkou, detskou postieľkou (zdarma), balkónom alebo terasou, trezorom (za poplatok).
Štandardná jednolôžková izba:
Zariadené s dvoma lôžkami, poschodovou posteľou ako prístelkou, detskou postieľkou (zdarma), balkónom alebo terasou, trezorom (za poplatok).
Štandardná jednolôžková izba (balkón alebo terasa):
Zariadené s dvoma lôžkami, poschodovou posteľou ako prístelkou, detskou postieľkou (zdarma), balkónom alebo terasou, trezorom (za poplatok).
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
7.10. - 14.10.2019
7 nocí
8.11. - 15.11.2019
7 nocí
15.11. - 22.11.2019
7 nocí
21.11. - 28.11.2019
7 nocí
22.11. - 29.11.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 4.3 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}