Hotel
Informácie
Termíny a ceny
20.11. - 27.11.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
494 €
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
20.11. - 27.11.2018
7 nocí
23.11. - 30.11.2018
7 nocí
27.11. - 4.12.2018
7 nocí
30.11. - 7.12.2018
7 nocí
Club Caleta Dorada

Club Caleta Dorada:

Miesto: Mierne zvýšená, asi 850 m od piesočnatej pláže v Caleta de Fuste. Len niekoľko minút do novo navrhnutého prístavu a neďaleko nákupných a zábavných podnikov.

Vlastnosti: terasy v tvare meradle komplex bungalovov pod vedením hotelovej spoločnosti Meeting Point, s 285 bytovými jednotkami, lobby s recepciou, Wi-Fi, reštaurácia, bazén/snack bar a herňa. Vonku sú 3 veľké sladkovodné bazény, vrátane 2 relaxačné bazény a veľkou slnečnou terasou s barom pri bazéne. Sú k dispozícii zdarma.

Ubytovanie: Bungalovy 1 spálne: (Obsadenie: 2 min Erw./max 2 dospelých a 2 deti alebo 3 dospelých ...): Priestranné a komfortne zariadené bungalovy prísť s oddelenou spálňou, kúpeľňou alebo sprchou/WC, kuchynský kút, telefón, TV so satelitným príjmom (za poplatok), trezorom a mikrovlnnou rúrou. Voliteľne k dispozícii s výhľadom na bazén alebo na more. Aj pre jednorazové použitie 2 spálne (spí: Min. 3 Erw./maximálne 3 dospelé 3 detí a 5 dospelých ..): S rovnakými vlastnosťami ako pri bungalove s 1 spálňou, sú tieto bungalovy majú 2 oddelené spálne. Čistenie a uteráky zmena 3 krát, Výmena posteľnej bielizne 1 x týždenne.

Šport/Zábava/wellness: priestor na rôzne účely, ako je A-kopaná, hádzaná, stolný tenis, squash, aerobic a aquaerobic. Denný zábavný program.

Deti: Pre deti je tu skvelá dohoda, ktorá ponúka zábavu každý deň. Patrí medzi ne detský klub (4-12 rokov), detské dielne, 1 x týždenne pirátskou tematikou deň, bazén 3 samostatné deti, vodné ihrisko, 4 šmykľavky, detská šmykľavka, detské ihrisko, denný krém, 2 x týždenne večerné špeciálny detský bufet a mini disco , Pre mladých ľudí (13 - 17) je pestrý zábavný program v školských prázdnin.

Poznámky:

Strava: All Inclusive služby:
  • Raňajky, obedy a večere formou bufetu
  • Občerstvenie od 10:30 do 18:00 v bare pri bazéne
  • Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje 10:30 do 11:00 hod


Popis Región: Fuerteventura - to znamená, že kilometre bielych piesočných pláží a bizarné krajiny.
Skúsenosti relaxačné plážové dni pri celoročnom klímou a ohromujúci Vydajte sa na rozsiahla pláž chodí. Naučí púšť-ako vnútrozemí na jeep safari, vedia pešo alebo na horskom bicykli. Biele domy na ostrove, malebné rybárske dediny a tropické meradle Gardens Hotel poskytuje skvelú atmosféru.

Váš cieľ: Caleta de Fuste
Caleta de Fuste, tiež známy ako El Castillo, ktorý sa nachádza na severe a je jedným z hlavných letovísk ostrova Fuerteventura. 1.500 m dlhá zátoka s bielou piesočnou plážou je obľúbený u rodín s deťmi, pretože je tu zriedka vysoké vlny. Caleta de Fuste má veľa reštaurácií, supermarketov a Wassersportmöglickeiten. Ak chcete stráviť bez stresu, relaxačné dovolenku v priateľskej atmosfére, ste na správnom mieste. Hlavné mesto Puerto del Rosario je asi 20 minút jazdy autobusom.

RailFly: Pri rezervácii medzinárodného letu dostanete RailFly cestovné lístky pre spiatočnú letenku v 2. triede. Lístok platí v Nemecku, vr. Basel (Bazilej SBB) a Salzburg (Hlavná stanica), v súvislosti s vašimi cestovnými dokladmi a možno ho použiť vo všetkých vlakoch diaľkovej a miestnej dopravy Deutsche Bahn AG (vr. Verejných dopravných prostriedkov v súlade s podmienkami služby)

ktoré nie sú zahrnuté služby:
  • Povinné sviatočné príplatok na 12/25/2017 každý za osobu: € 42, - (deti 2-12 50% zľava)
  • Povinné sviatočné príplatok na 31.12.2017 každý za osobu: € 42, - (deti 2-12 50% zľava)
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 3

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR