Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
09.01. - 16.01.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
538 €
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
Cenové výhodyWLAN bez poplatku (všetky ubytovania) RailFull inclusive

Dospelí medzi sebou: 18

Miesto: Morro Jable

Oficiálne trieda: 3 tlačidlá.

Poloha: Na okraji, na svahu s nádherným výhľadom na Atlantik. Piesková pláž Jandia a malý prístav sú vzdialené len pár minút chôdze. Niektoré nákupné a dobré reštaurácie nájdete v obci.

Vybavenie: Malý, osobne riadený dom pod nemeckým vedením. Terasy, postavené na niekoľkých úrovniach, očarujúce komplex s 12 apartmánmi. Veľmi vkusný dekor. K dispozícii sú nasledovné zariadenia: slnečné terasy s lehátkami alebo posedením a slnečníky bez poplatku. Osušky proti platbe (poplatok za zmenu).

Apartmány: Pre 1-3 osoby. Obývacia izba s možnosťou spánku pre 3. osobu, americký jedálenský bar a plne vybavenú kuchyňu s mikrovlnnou rúrou a 4-horákovým keramickým sporákom. Samostatná spálňa, sprcha, klimatizácia a kúrenie, balkón alebo terasa, telefón, satelitná TV (7 nemeckých a anglických a španielskych programov), hudobný systém, trezor na prenájom (AP). Tiež s možnosťou rezervácie na mori (APM).

Duplexový apartmán: pre 1-3 osoby. V spodnej časti domu sa nachádza otvorená spálňa, nad ktorou je obývacia izba prístupná po schodoch, s ďalšou otvorenou spálňou, kuchyňou ako v apartmánoch, sprchou, klimatizáciou a kúrením, satelitnou TV a chránenou a druhou otvorenou terasou s výhľadom na more.

Stravovanie: prenocovanie (vlastné stravovanie). Chlieb (za poplatok).

Pros:
  • Pri príchode 1 fľaša šumivého vína, vody a ovocie


Upozornenia: Recepcia je otvorená počas obmedzených hodín (zatvorené v nedeľu a počas sviatkov). Telefonická pomoc nášho sprievodcu.

Poznámka o Rail Fly: Rail Fly platí pre rezervácie balíčkovej dovolenky zo všetkých nemeckých letísk, ako aj z Bazileja a Salzburgu pri odchode v nemeckej železničnej sieti Deutsche Bahn (2. trieda).
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 4

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR