Hotel
Informácie
Termíny a ceny

Hotel Bungalows Castillo Club Lake
* * * * *

15.10. - 22.10.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
432 €
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
2.11. - 9.11.2018
7 nocí
2.11. - 13.11.2018
11 nocí
2.11. - 10.11.2018
8 nocí
3.11. - 10.11.2018
7 nocí
miesto:
Hotel sa nachádza v meste Caleta de Fuste, asi 1 km od centra a pláže. Autobusová zastávka sa dostanete po cca 200 metroch. Vzdialenosť do letiska je asi 40 km.

Vlastnosti:
Hotel má asi 113 izieb/apartmánov. Interiér zahŕňa recepciu s internetom, bar, klimatizáciu a reštauráciu. Vo vonkajšom komplexe je záhrada, vonkajší bazén, detský bazén, slnečníky, pool bar a terasa.

Ubytovanie (podľa sezóny):
Apartmány: majú vaňu alebo sprchu/WC, kombinovanú obývaciu izbu/spálňu, ventilátor, trezor, sušič vlasov, kuchynský kút, WiFi a balkón alebo terasu.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
Žiadne jedlá, polpenziu alebo all inclusive

Pre all inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Občerstvenie počas dňa. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sú zahrnuté v inzerovaných časoch na príslušných otvorených pruhoch. Importované nápoje a všetky ďalšie doplnky, ako napr čerstvo lisované ovocné šťavy za poplatok.

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- Fitness centrum
- požičovňa bicyklov (za príplatok)

Ostatné:
- Bezbariérovým prístupom (na vyžiadanie)
- Domáce zvieratá nie sú povolené
- Požičovňa áut (za poplatok)
- Parkovacie miesto (v závislosti od dostupnosti)

Kategória Krajina:
2 hviezdičky

Všeobecné informácie:
Poznámka:
Berte na vedomie aktuálne informácie o cestovaní a bezpečnosti, ako aj informácie o lekárskych informáciách pre nemeckých občanov na internete na adrese Other nationalities, prosím, kontaktujte na miestnom veľvyslanectve alebo konzuláte.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:Poznámka týkajúca sa letov s Ryanair:
Je povinné, aby si dospelý rezervoval let spoločnosti Ryanair a rezervoval si miesto vedľa svojho dieťaťa, keď cestoval ako cestujúci s dieťaťom mladším ako dvanásť rokov. Ktoré miesta už môžete vyhradiť môžete nájsť v časti Moje rezervácie.

V prípade, že budete potrebovať ďalšiu rezerváciu sedenia pre sprevádzajúce osoby, urobte rezerváciu sami. Servisná oblasť rezervovanej leteckej spoločnosti Ryanair. Vaše údaje o prihlásení dostanete s cestovnými dokladmi.

Transfer Poznámka:
Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie vybavenie a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nie je k dispozícii v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené počas tohto obdobia.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy cez VACATION a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hoteliera pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v deň príchodu hotelové izby sú k dispozícii iba od 14:00. Ak prídete do 4 hodín ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Transfer Poznámka:


Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.

Dotknuté miesta: Calete de Fuste, Corralejo, El Catillo, Morro Jable, Nuevo Horizonte.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 2

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR