Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Buendia Corralejo Nohotel
* * * * *

30.09. - 07.10. Vybrať iný termín
656 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:

Táto špeciálna adresa pre relaxačnú dovolenku je veľmi centrálna. Až do najbližšej pláže s pieskom/štrkom je len cca. 400 m. Corralejo je destináciou pre milovníkov slnka, ako aj aktívnych rekreantov, ktorí tu nájdu najlepšie podmienky pre vodné športy. Corralejo je tiež atraktívnym miestom, kde sa prirodzený život harmonicky prelína s dovolenkovou atmosférou. V krátkej vzdialenosti od hotela sa dostanete nielen k obchodom, reštauráciám a barom, ale aj k niektorým diskotékam. Ak nechcete chodiť, môžete sa dostať do autobusovej zastávky v bezprostrednej blízkosti. Letisko je cca. 40 km.vybavenie:

Mladý, moderný Aparthotel bol znovu otvorený v lete 2019 a ponúka celkom 109 ubytovacích jednotiek.Štýl je veľmi moderný, ale pohodlný, a apeluje na tých, ktorí majú výhody elegantného hotela, ale predovšetkým chcú zažiť ostrov a rôzne veci.Koncept domu je poskytnúť útulný domov ďaleko od domova.K vybaveniu patrí lobby s recepciou, výťahy, WLAN, raňajková miestnosť a hotelový bar.V krásne upravenom vonkajšom areáli sú 3 vyhrievané bazény so slnečnou terasou a snack bar pri bazéne.Plážové ležadlá a slnečníky sú k dispozícii zdarma na pláži za poplatok.Na hotelovom parkovisku môžete bezplatne zaparkovať svoje auto na prenájom.miestnosť:

Štýlové apartmány (ASD) ponúkajú dostatok priestoru a moderné interiéry. Pozostáva z obývacej izby/spálne s plne vybaveným kuchynským kútom a ďalšej samostatnej spálne s vaňou/sprchou, WC, sušičom na vlasy, klimatizáciou, telefónom, TV so satelitným príjmom, WiFi a zariadeným balkónom. Prípadne môžu byť rezervované aj na jednorazové použitie (APA) alebo spolu s 2 samostatnými spálňami (A2P). K dispozícii je aj obmedzený počet apartmánov Bestprice (AB).Šport a zábava:

Za poplatok: Joga, Pilates, požičovňa bicyklov, rôzne vodné športy na pláži (miestni poskytovatelia).Poznámka:

Toto sú čiastočne modelové obrazy.raňajky:

Raňajky formou bufetu.Prenocovanie:

Bez jedla.Katalóg zdôrazňuje:
  • Štýlový, úplne nový aparthotel
  • Perfektný "domáci" pocit v diaľke
  • Ideálne pre ostrovných prieskumníkov a aktívnu dovolenku


Informácie o cenách:

na []
z [letisko odletu]
v kategórii izieb
s [úrovňou jedla]Poznámka Cestovanie so zníženou pohyblivosťou: Upozorňujeme, že hotelové ponuky všeobecne nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Ak máte záujem, radi by sme Vás požiadali o dodatočné informácie pre vaše osobné potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
30.9. - 7.10.2019
7 nocí
1.11. - 8.11.2019
7 nocí
8.11. - 15.11.2019
7 nocí
15.11. - 22.11.2019
7 nocí
22.11. - 29.11.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 4.2 / 6