Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
Cena za osobu od
513 €
Žiadne skryté poplatky
04.12. - 11.12.2017
Vybrať iný termín

Rýchla rezervácia - Výhoda Cenové výhodyLong-time-AdvantageWLAN bez poplatku (celý hotel) Vstup na salónik na niektorých letiskách vrátaneRail Fly vrátane

Dospelí medzi sebou: 16

Miesto: Corralejo

Hviezdičky: 4 hviezdičky.

Poloha: Tiché, asi 200 m od piesočnatej pláže Corralejo Viejo, s výhľadom na susedné ostrovy Los Lobos a Lanzarote. Na dlhú pláž s dunami asi 2,5 km. Centrum Corralejo s mnohými zábavnými zariadeniami, ako sú reštaurácie, bary a obchody, je v blízkosti. Zastávka autobusu cca 150 m.

Vybavenie: Dobre navrhnutý hotelový komplex s 79 izbami na 2 poschodiach. Recepcia s recepciou, internetový kútik (za poplatok), bar a salónik. Vonkajší priestor s tropickou záhradou. Reštaurácia a snack bar pri bazéne, vyhrievaný sladkovodný bazén (v zime) so slnečnou terasou s lehátkami, vankúšmi a slnečníkmi (zdarma). Osušky na kauciu.

Izby: Priestranné a pohodlné izby majú vaňu/sprchovací kút, sušič vlasov, balkón alebo terasu s výhľadom na bazén alebo do záhrady, klimatizáciu (jún - august), SAT TV, trezor na prenájom. Minibar (na vyžiadanie) za poplatok (DZS). Izba je tiež pre všeobecné použitie (DAS) alebo ako štandardná miestnosť na ulicu (DR) rezervovateľné.

Stravovanie: polpenzia. Ráno a večer si môžete vychutnať bohaté raňajky formou výberu teplých i studených jedál.

Wellness: Za poplatok: masáže.

Šport V cene: malé fitness centrum.

Šport za poplatok: biliard. Mimo hotelový komplex 2 tenisové kurty. Na pláži sú k dispozícii mnohé vodné športy (miestni poskytovatelia).

Poznámka o RailFly: RailFow platný pri rezervácii balíka zo všetkých nemeckých letísk, ako aj z Bazileja a Salzburgu pri odchode z nemeckej železničnej siete Deutsche Bahn (2. trieda).
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 4

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu