Hotel
Informácie
Termíny a ceny
20.11. - 27.11.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
586 €
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
20.11. - 27.11.2018
7 nocí
23.11. - 30.11.2018
7 nocí
24.11. - 2.12.2018
7 nocí
27.11. - 4.12.2018
7 nocí
miesto:
Tento plážový hotel sa nachádza v meste Corralejo, približne 3 km od piesočnatej pláže "Dunas de Corralejo". K tomu sa dá dostať kyvadlovou dopravou (v závislosti od sezóny, prípadne za poplatok). Neďaleko sa nachádzajú rôzne zábavné zariadenia. V okolí je niekoľko obchodov. V blízkosti je aj supermarket. Najbližšia atrakcia je Dunas de Corralejo (asi 1 km). Najbližšie mesto je asi 1 km od mesta Corralejo. Letisko: FUE cca 40 km.

Vlastnosti:
Hotel bol zrekonštruovaný v roku 2015 a má 136 izieb a 2 poschodia. V hale je lobby, recepcia, trezor (za poplatok), salónik a bar. K dispozícii je tiež TV miestnosť so satelitnou TV. K vybaveniu patrí reštaurácia (medzinárodná a miestna). K dispozícii je aj snack bar. Poollandschaft zahŕňa niekoľko bazénov a detský bazén. Vonkajší priestor má terasu. Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelovej záhrade.

Ubytovanie (podľa sezóny):
Apartmány sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, obývacou izbou, spálňou, kuchynským kútom s mikrovlnnou rúrou a sporákom, TV, WiFi (za poplatok) a balkónom alebo terasou.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
Bez raňajok, raňajky, polpenzia alebo all inclusive

All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Denné občerstvenie, popoludňajšia káva/čaj a pečivo. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa karty All-inclusive sú zahrnuté v otvorených baroch od 10:30 do 00:30. Dovezené nápoje, ako aj všetky ďalšie doplnky, ako napr. čerstvo stlačené ovocné šťavy za poplatok.
Deti do 18 rokov dostanú žiadny alkohol.
Nosenie all inclusive náramok je povinné.

V reštaurácii je formálny dress code.

Deti (v závislosti od sezóny):
- Detský bazén pri bazéne

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- za poplatok: požičovňa bicyklov, masáže, hammam, turecká kúpeľ, vírivka
- Nasledujúce športy a zariadenia ponúkajú miestni organizátori (za poplatok): golfové ihrisko
 - Zábava pre dospelých

Kategória Krajina:
3 hviezdičky

správu Adresa:
Vezmite prosím na vedomie, že od 01.10.2017 do 15.10.2017 jeden z bazénov nemôže byť použitý v dôsledku rekonštrukčných prác. Ostatné bazény sú k dispozícii ako obvykle. navyše bazén môže byť použitý v "Arena Suit".

Všeobecné informácie:
Poznámka:
Berte na vedomie aktuálne cestovné a bezpečnostné pokyny, ako aj lekárske pokyny pre nemeckých občanov na internete v časti Iné národnosti, prosím, kontaktujte na príslušnom veľvyslanectve alebo konzuláte.

Poznámka:
Informujte sa o predpisoch o batožine, nástupe na palubu a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:Poznámka týkajúca sa letov s Ryanair:
Pri rezervácii letov spoločnosti Ryanair je povinné, aby si rezervoval miesto pri svojom dieťati pri cestovaní ako cestujúci s dieťaťom do dvanástich rokov. Môžete vidieť, ktoré miesta sú už rezervované pre vás v časti Moje rezervácie.

Ak by ste chceli rezervovať ďalšie rezervácie pre cestujúcich, rezervujte si sami. Servisná oblasť rezervovanej leteckej spoločnosti Ryanair. Vaše údaje o prihlásení dostanete s vašimi cestovnými dokladmi.

Transfer Poznámka:
Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať vo vašom označenom hoteli v blízkosti svojho hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napr. Peších zón) na týchto miestach nemusí byť možné poskytnúť službu "dverí k dverám". V tomto prípade vás vodič odvezie na najbližšie miesto do Vášho ubytovacieho zariadenia. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do ubytovania.
Radi by sme Vás požiadali, aby ste informovali vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, pokiaľ sú v letoch oneskorené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že hotelové zariadenia, stravovacie služby, vonkajšie zariadenia a aktivity od polovice októbra (15. októbra) do konca mája (31. mája) môžu byť obmedzené alebo nie sú k dispozícii v závislosti od podmienok hotela a poveternostných podmienok. Niektoré oblasti vonkajšieho priestoru, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť zatvorené bez ohľadu na zaťaženie a počasie.

Poznámka:
Upozorňujeme, že minimálne 1 cestujúci musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Upozorňujeme na otváracie hodiny recepcie. Hostia, ktorí prichádzajú mimo hodiny recepcie, sú povinní informovať hotel o ich príchode vopred.

Poznámka:
Ak ste rezervovali cestovanie bez prestupu cez FERIEN a prídete po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hoteliera pred príchodom, aby ste získali rezervovanú službu.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Prípadné ubytovanie v posteli rodičov. Ak je to nutné, za príplatok je potrebné zaplatiť na mieste.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v deň príchodu sú hotelové izby k dispozícii od 14:00 hod. Pri príchode do 4 hodín okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Transfer Poznámka:


Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať vo vašom označenom hoteli v blízkosti svojho hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napr. Peších zón) na týchto miestach nemusí byť možné poskytnúť službu "dverí k dverám". V tomto prípade vás vodič odvezie na najbližšie miesto do Vášho ubytovacieho zariadenia. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do ubytovania.

Dotknuté stránky: Calete de Fuste, Corralejo, El Catillo, Morro Jable, Nuevo Horizonte.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 3

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR