Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Aparthotel Broncemar Beach
* * * * *

13.11. - 20.11.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
455 €
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
13.11. - 20.11.2018
7 nocí
16.11. - 23.11.2018
7 nocí
20.11. - 27.11.2018
7 nocí
23.11. - 30.11.2018
7 nocí
miesto:
Apartmánový hotel sa nachádza asi 300 metrov od piesočnatej pláže a cca 5 minút od centra Caleta de Fuste. Vzdialenosť do hlavného mesta Puerto de Rosario je asi 10 km a nové medzinárodné letisko Fuerteventura cca 5 km. Táto krátka vzdialenosť do hlavného mesta a letisko je hotelový komplex je nielen ideálny pre vašu pláži dovolenku, ale aj ako mestský hotel. Verejná doprava je ľahko dosiahnuteľná pešo.

Vlastnosti:


Ubytovanie:
K ubytovaniu sú vybavené kuchynkou a sociálnym zariadením. Vo väčšine izieb má balkón je štandardná. Tam sú oddelené spálne k dispozícii. K dispozícii je tiež bezpečnostná schránka. Všetky izby majú kuchynský kút s chladničkou, mikrovlnnou rúrou a čaj/kávovar. Rôzne komunikačné a zábavné sú garantované na komfortné zariadenia s telefónom a televízorom. V kúpeľniach je sprchovací kút.

Šport/Zábava:


Stravovanie:
Jedálenský možnosti zahŕňajú kaviareň, bar a krčma. Ubytovanie poskytuje rezervovaná potravy alebo polpenziu aj all-inclusive. Chutné a výdatné raňajky čaká na cestujúcich na raňajky, obed a večeru. Okrem toho, že byt hotel poskytuje občerstvenia. Hotel nesie sortiment alkoholických i nealkoholických nápojov.

Kreditné karty:
Kreditné karty v Ubytovanie: Visa a Mastercard.

Poznámka:
Každý z nich dostane do betónu máte rezervované a potvrdené výkon (z hľadiska stravovacích služieb, typ izby, atď.) Pokiaľ ide o žiadne konkrétne záväzky boli vykonané v rozsahu, zostaneš s raňajkami (alebo s vlastným stravovaním) v štandardnom typu izby.
Možnosť používania hotelových zariadení (napríklad, solárium, parné kúpele, internet, parkovanie, atď) nie je v cene a zaplatiť takmer vždy podliehať poplatkom a lokálne, ak nie je v popise uvedené inak.
V niektorých miestach môžu vznikať dodatočné náklady na mieste, napríklad, by mestská daň, daň z cestovného ruchu a pod Výška čiastky stanoví každé mesto, skontrolujte pred odchodom.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 3

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR