Letoviská na Costa del Sol

Dovolenka v Španielsku je nádherná, vyberte si najvhodnejšie letovisko pre vás. Užite si leto.

Letovisko Torrox Costa: Spoznajte históriu krajiny

Letovisko ponúka nielen prekrásne pláže, ale aj širokú paletu možností výletov prenajatým autom do okolitých historických miest ako je Sevilla či Granada. Torrox Costa je skvelým letoviskom pre prežitie pokojnej a relaxačnej dovolenky s príležitosťou na neobmedzené poznávanie.

Transfer z letiska: približne 1 hodina a 15 min.Letovisko Nerja: Vitajte na balkóne Európy

Nerja je známe kúpeľné letovisko. Staré jadro letoviska sa podobá dedinám západnej Andalúzie. Široká promenáda končí pri skalnatom výbežku nad morom, ktorý sa nazýva Balcón de Europa. Je odtiaľ krásny výhľad na pobrežie a ďaleko na more. Centrum mesta láka k príjemným prechádzkam krivolakými uličkami, posedením v kaviarňach a reštauráciách.

Transfer z letiska: približne 1 hod. a 15 min.


Letovisko Torremolinos: V modernom letovisku

Najživšie a najľudnatejšie letovisko sa nachádza v bezprostrednej blízkosti Malagy. Toto moderné letovisko disponuje nespočetným množstvom hotelov, radom nákupných ulíc, kaviarní, reštaurácií a barov. Celým Torremolinos sa tiahne pobrežná promenáda, ktorá oddeľuje pláž od mesta.

Preslávená je rybárska štvrť La Carihuela, kde môžete v miestnych reštauráciách ochutnať najrôznejšie pokrmy z morských plodov a rýb. Najznámejším jedlom je typické pescaito Frito - vyprážané rybičky.
Modernejšia časť Torre je naopak povestná rušným nočným životom, diskotékami a barmi. Pláže v Torremolinos poskytujú širokú ponuku vodných športov.

Na okraji letoviska sa nachádza najväčší vodný park celej oblasti - Aqualand s najrôznejšími šmykľavkami, tobogánmi, bazénmi, reštauráciami a barmi, obchody so suvenírmi, ktoré ponúkajú príjemne strávený deň všetkým generáciám.

Transfer z letiska: približne 15 až 20 min.Letovisko Marbella: Dovolenka v blízkosti celebrít

Najznámejšie letovisko na pobreží Costa del Sol je vyhláseným luxusným cieľom dovolenky. Mnohé hviezdy - herci a speváci z celého sveta - si vybrali Marbellu za letné sídlo.

V centre starého mesta nájdete plážovú promenádu, modernú i typickú andalúzsku architektúru. V neďalekom prístave Puerto Banus nájdete luxusné butiky, reštaurácie, jachty a plachetnice.

Celá oblasť je rajom pre športovcov, priaznivcov vodných športov, golfu i tenisu.

Transfer z letiska: približne 1 hod. a 15 min.


Môže vás zaujímať:
Dovolenka v Costa del Sol
Faktulatívne výlety v Costa del Sol

Vyberte si zo širokej ponuky hotelov
Neviete sa rozhodnúť? Použite náš online filter dovoleniek. Radi vám pomôžu aj naši odborníci na telefónnom čísle 0911 116 010 alebo priamo v našich pobočkách.


Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu