Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
13.02. - 20.02. Vybrať iný termín
446 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Hotel Prime Energize je centrálne umiestnený v pokojnej oblasti Monte Gordo, len cca. 400 m od krásnej a rozsiahlej pláže. Centrum mesta/dediny s reštauráciami, barmi a obchodmi sa nachádza v bezprostrednej blízkosti (približne 1 km). Športový komplex Vila Real Danto António s rôznymi možnosťami výcviku je cca. 3 km ďaleko. Na španielsku hranicu je cca. 3 km a Faro cca. 60 km ďaleko.

Vybavenie: Tento 4-hviezdičkový hotel bol otvorený v novembri 2017 a bol špeciálne navrhnutý pre hostí, ktorí hľadajú optimálnu symbiózu komfortného ubytovania a rôznych športových zariadení. Hotel má celkom 105 izieb. K vybaveniu patrí lobby s 24-hodinovou recepciou, reštaurácia FUEL® (so zdravou kuchyňou bohatou na vitamíny) a lobby bar FUEL® s vonkajšou terasou, strešný bar a sladkovodný bazén. Plážové ležadlá a slnečníky sú k dispozícii hotelovým hosťom pri bazéne na strešnej terase zdarma (na pláži za poplatok, ktorý ponúka miestna tretia strana).

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Elegantné a moderne zariadené dvojlôžkové izby sú cca. 26 m² - 38 m² a vybavené kúpeľňou s vaňou alebo sprchou, WC, sušičom vlasov, zväčšovacím zrkadlom a toaletnými potrebami značky Rituals ™, jednou manželskou posteľou alebo oddelenými lôžkami, klimatizáciou/kúrením, telefónom s priamou voľbou, Smart TV (43 ") -IPTV systém), prenájom trezor, minichladnička (doplnenie za poplatok), Wi-Fi (v cene) a balkón.
Junior suita: Junior suity majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, ale väčšie/priestrannejšie (40 m² - 50 m²) s balkónom.
Suita: Suity majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, ale väčšie/priestrannejšie (asi 43 m² - 55 m²), s obývacou izbou a samostatnou spálňou. V obývacej izbe a v samostatnej spálni sú klimatizácia a inteligentná televízia (43-palcový IPTV systém).
Dvojlôžková izba Prime: Dvojlôžkové izby Prime sú cca. 30 m² a majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby na najvyššom poschodí hotela a majú strešnú terasu.
Dvojlôžková izba Prime s výhľadom na more: Dvojlôžkové izby typu Premium sú cca. 26-38 m² a sú to isté zariadenia ako dvojlôžkové izby na najvyššom poschodí hotela. Tento typ izby má navyše župany, papuče a kávovar.

Možnosť stravovania: B & B/HB/FB: raňajky formou bufetu, polpenzia vo večerných hodinách aj výber menu. V prípade plnej penzie výberu obedového menu.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Športové cene: fitnes centrum.

Šport za poplatok: požičovňa bicyklov. Použitie cca. 3 km od športového komplexu Vila Real Danto s rôznymi možnosťami výcviku (miestna tretia strana).

Wellness: Turecký parný kúpeľ/hammam, sauna a krytý bazén/krytý bazén. Masáže a procedúry (za poplatok).

Hotelové služby: Wi-Fi (zahrnuté v celom hoteli).
Parkovanie (v závislosti od dostupnosti, za poplatok).
Služba budenia/prebudenia (na vyžiadanie vrátane).
Izbová služba (na vyžiadanie, za poplatok).

Hotel kreditnej karty: VISA, MasterCard a American Express.

Poznámky: Check-in: od 14 hodín
Check-out: do 12 hodín

***
Psy nie sú povolené v celom hoteli.

***
Hotel Kontakt:
Prvú energiu
Rua de Ceuta, 4
8900-435 Monte Gordo (Algarve)
Portugalsko
Telefón: 351 281 001 300
e-mail:

Poznámka 2:
*
Upozorňujeme, že pri všetkých rezerváciách od 1. apríla 2019 v oblasti Monte Gordo (obec Vila Real Santo António) sa účtuje turistická daň vo výške 1 € za noc a dospelú osobu (maximálne 7 nocí). Deti do 9 rokov vrátane sú zdarma. Deti od 10 do 13 rokov platia 50% (€ 0,50 za noc a dieťa, maximálne 7 nocí).
Platba je splatná pri príchode do hotela.

*
V katalógu "Sonnenziele" Leto 2019 na strane 230.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
13.2. - 20.2.2020
7 nocí
20.2. - 27.2.2020
7 nocí
27.2. - 5.3.2020
7 nocí
1.3. - 8.3.2020
7 nocí
1.3. - 12.3.2020
11 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5.4 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}