Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Porto Dona Maria Golf & Resort
* * * * *

28.11. - 08.12. Vybrať iný termín
333 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Umiestnenie: Porto Dona Maria Golf & Resort sa nachádza na úbočí romantické pobreží Burgau a Praia da Luz, obklopený krásnou prírodnú scenériu skál a piesku v mori. Najbližšia piesočnatá pláž je vzdialená cca. 2 km. Pre mesto/mesta Praia da Luz sa nakupovanie/a zábavné zariadenia je cca. 2 km. Lagos môže byť dosiahnutý po cca. 7 km ďaleko. Faro letiska je cca. 96 km od.

Vybavenie: Rozsiahly 4-hviezdičkový komplex známeho hotelového reťazca Belver Hotels & Resorts pozostáva z celkovo 116 bytových jednotiek (z ktorých 42 je spravovaných komplexom Porto Dona Maria Golf & Resort) v 3 rôznych oblastiach ("Casas Do Campo" Casas Do Mar a Casas Do Atlantico ").K vybaveniu patrí vstupná hala s recepciou, lobby, hotelový trezor (na recepcii, za poplatok), konferenčné/zasadacie miestnosti, reštaurácia 'L'Escargot' (tradičná portugalskou kuchyni), mini market/snack bar 'Mercearia D' avo, (otvorené sezónne) vonkajší priestor so slnečnou terasou, trávnikom na opaľovanie, bazén (na more/slanej vody) a integrovaný detský bazén (morská/slanej vody), čo je ďalší bazéna (v hotelovej časti, Casas do Campo, vedľa reštaurácie 'L'Escargot, a mini market/snack bar' Mercearia D ' Avó 'sa nachádza) a pool/snack bar' Cabana Do Pescador, (otvorené sezónne).Plážové lehátka sú k dispozícii hotelovým hosťom v areáli bazénu zdarma.

Rezervovať si zariadenia:
Apartmán (1 izba): apartmány (jeden spálne) sa nachádza v časti, Casas do Campo ', cca. 70 m² a sú vybavené kúpeľňou s vaňou alebo sprchovacím kútom a WC, obývacia izba, samostatná spálňa, posedenie s možnosťou posedenia, spacie/-Couch, kuchynský kút (plne vybavená), jedálenský kút, ústredné kúrenie, trezor, káblová TV a balkón alebo zariadený terasa. Dokonca aj ako byt (jeden spálne) rezervované pre jednorazové použitie.
Byt (2 spálne): apartmány (2 spálne) sa nachádza v časti 'Casas do Campo', cca. 130 m² a majú jednu alebo dve kúpeľne s vaňou alebo sprchovacím kútom a WC, obývacia izba, 2 oddelené spálne, obývacia izba s posedením, pohovkou, kuchynský kút (plne vybavená), jedálenský kút, ústredné kúrenie, trezor, káblová televízia, krb a balkón alebo zariadená terasa.
Štúdio s výhľadom na more: Pohľad na more Štúdiá sa nachádzajú v časti, Casas do Mar ", cca. 70 m² a sú vybavené kúpeľňou s vaňou alebo sprchovacím kútom a WC, kombinovaný obývacia izba/spálňa, obývacia priestor s posedením, kuchynský kút (plne vybavená), jedálenský kút, ústredné kúrenie, trezor, káblová TV, zariadený balkón alebo zariadené terasou a výhľadom na more. K dostaniu tiež ako štúdiový výhľadom na more na jednorazové použitie.
Apartmán s výhľadom na more (1 + KK): apartmány s výhľadom na more (1 + KK) sa nachádza v časti, Casas do Mar ", cca. 70 m² a sú vybavené kúpeľňou s vaňou alebo sprchovacím kútom a WC, obývacia izba, samostatná spálňa, obývacia priestor s posedením, lôžko/gauč, kuchynský kút (plne vybavená), jedálenský kút, ústredné kúrenie, trezor, káblová TV, zariadený balkón alebo poskytnutého terasou a výhľadom na more. Dokonca aj ako byt a výhľadom na more (1 + KK) pre jednu osobu rezervované.
Apartmán s výhľadom na more (2 spálne): apartmány s výhľadom na more (2 + kk) sa nachádza v časti, Casas do Mar ", cca. 130 m² a majú jednu alebo dve kúpeľne s vaňou alebo sprchovacím kútom a WC, obývacia izba, 2 oddelené spálne, obývacia izba s posedením, pohovkou, kuchynský kút (plne vybavená), jedálenský kút, ústredné kúrenie, trezor, káblová televízia, krb, balkón alebo zariadená terasa a výhľad na more.
Vila s výhľadom na more (4 spálne): Vily s výhľadom na more (4 spálne) sa nachádzajú v časti "Casas do Atlantico", s rozlohou do 900 m², sú cca. 205 m² - 250 m² a majú dve až štyri kúpeľne (niektoré z nich sú samostatné) s vaňou alebo sprchou a WC, obývacia izba, 4 oddelené spálne, posedenie s posedením, gauč, kuchynka (kompletne vybavená), jedálenský kút, Nájomný trezor, káblová televízia, krb, zariadený balkón a zariadená terasa a výhľad na more. Vonku je záhrada s vlastným bazénom (sladká voda).
Vila s výhľadom na more (5 spální): Vily s výhľadom na more (5 spální) sa nachádzajú v časti "Casas do Atlantico" na pozemku o rozlohe až 900 m², sú cca. 205 m²-250 m² a majú dve až štyri kúpeľne (niektoré samostatné) s vaňou alebo sprchou a WC, obývacia izba, 5 oddelených spální, posedenie s posedením, gauč, kuchynský kút (plne vybavený), jedálenský kút, Nájomný trezor, káblová televízia, krb, zariadený balkón a zariadená terasa a výhľad na more. Vonku je záhrada s vlastným bazénom (sladká voda).

K dostaniu Jedlo: U/BB/HP: Ubytovanie iba/bez stravy. Raňajky formou á la carte. Navyše s polpenziou formou bufetu alebo menu.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: herňa so šachom, rôzne kartové a stolové hry.

Šport za poplatok: požičovňa bicyklov. Neďaleko sa nachádza golfové ihrisko (golfová škola/akadémia s driving range a putting green, miestne tretie strany). Nemotorizované a motorizované vodné športy na pláži (miestna tretia strana).

Detský program: integrovaný detský bazén (morská a slaná voda) a detská herňa.

Trasy: Efektívna Leto 2020:
Lietať do Lisabonu a odtiaľ vziať auto z požičovne hotela Porto Dona Maria Golf & Resort.
A tak to ide: ste sa dostal požadovaný Návrat do/z Lisabonu a počítačový kód hoteloch v Algarve s písmenom "A".
Príklad: Let do/z Lisabonu FAO005A (Hotel Porto Dona Maria Golf & Resort, vrátane automobilov).
**
Cesta z letiska Faro (FAO):
Koniec letiska na diaľnici A22 v smere "Portimao/Lagos" ukončiť "Lagos/Vila do Bispo." Odtiaľ ide do EN125 v smere "Vila do Bispo/Sagres '. V prvom kruhovom objazde držať vpravo smerom "Burgau" (označenie pre "Praia da Luz nasledovať). Po niekoľkých kilometroch uvidíte na ľavej strane od vchodu do hotela.

Podmienky prenájmu automobilov nájdete na našej domovskej stránke: de

Uvedomte si, že diaľničná trať v Algarve je tiež platená pre automobily a je zaťažená nákladným plavidlom, ktoré je v aute. PREČÍTAJTE SI PRED.

Hotelové služby: Wi-Fi (v cene).
Sušič vlasov, žehlička a žehliaca doska, mixér a detská postieľka (všetky na vyžiadanie a zálohu požadované na recepcii).
Parkovanie (v závislosti od dostupnosti, v cene).
K dispozícii je denná dodávka chleba (okrem nedele a sviatkov).
Každé denné upratovanie (okrem nedele a sviatkov).
Uteráky sa menia 3x týždenne (okrem nedele a sviatkov).
Prádlo sa mení 2 x týždenne vrátane (okrem nedele a sviatkov).

Credit Hotel: Všetky hlavné kreditnou kartou.

Poznámky: Check-in: od 15 hodín
Odhlásenie: do 10:00

***
Psy nie sú povolené v celej oblasti.

***
Objekt nie je vhodný pre telesne postihnutých hostí (bez výťahu).

***
Upozorňujeme, že pri všetkých rezervácií od marca v regióne Lagos s cestovným obdobím pobytová taxa 1,50 € za noc za dospelú osobu (maximálne 7 nocí) budú účtované do októbra. Deti do 12 rokov sú zdarma. Platba je splatná pri príchode do hotela.

***
Hotel Kontakt:
Porto Dona Maria Golf & Resort
Sitio Dos Montinhos Da Luž, Praia Da Luz,
8600-901 Luz Lagos
Portugalsko
Telefón: 351 282 690 300
Fax: 351 282 697 147
e-mail:

Poznámka 2:
V katalógu "Sonnenziele" Leto 2019 na strane 246.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
28.11. - 8.12.2019
10 nocí
1.12. - 8.12.2019
7 nocí
5.12. - 12.12.2019
7 nocí
5.1. - 12.1.2020
7 nocí
9.1. - 16.1.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5.3 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}