Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Porto Dona Maria Golf & Resort
* * * * *

29.09. - 06.10. Vybrať iný termín
417 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Porto Dona Maria Golf & Resort sa nachádza na kopci na divokom a romantickom pobreží Burgau a Praia da Luz, obklopený krásnou prírodnou scenériou piesku a piesku na mori. Najbližšia piesočná pláž je cca. 2 km odtiaľto. Do centra Praia da Luz s nákupnými a zábavnými možnosťami sú cca. 2 km. Lagos sa dostanete po cca. 12 km ďaleko. Letisko Faro je cca. 96 km ďaleko.

Vybavenie: Rozsiahly 4-hviezdičkový komplex známeho hotelového reťazca Belver Hotels & Resorts pozostáva z celkovo 116 bytových jednotiek (z ktorých 42 je spravovaných komplexom Porto Dona Maria Golf & Resort) v 3 rôznych oblastiach ("Casas Do Campo" Casas Do Mar a Casas Do Atlantico ").K vybaveniu patrí lobby s recepciou, lobby, hotelový trezor (na recepcii, za poplatok), konferenčné a spoločenské miestnosti, reštaurácia „L'Escargot“ (tradičná portugalská kuchyňa), mini market/denný bar „Mercearia D 'Avó“ (otvorené sezónne) , Vonkajší areál so slnečnou terasou, priestor na opaľovanie, bazén (morská a slaná voda, cca 800 m²) a integrovaný detský bazén (morská/slaná voda), ďalší bazén (v časti hotela 'Casas do Campo, vedľa reštaurácie' L'Escargot 'a mini market)/Snackbar 'Mercearia D' Avó ') a snack bar pri bazéne' Cabana Do Pescador '(otvorené sezónne).Plážové lehátka sú k dispozícii hotelovým hosťom v areáli bazénu zdarma.

Rezervovať si zariadenia:
Apartmán (1 spálňa): Apartmány (1 spálňa) sa nachádzajú v časti 'Casas do Campo', sú cca. 70 m² a vybavená kúpeľňou s vaňou alebo sprchou a WC, obývacia izba, oddelená spálňa, posedenie s posedením, gauč, kuchynský kút (plne vybavený), jedálenský kút, ústredné kúrenie, trezor, káblová TV, krb a zariadený balkón alebo zariadenou terasou. K dispozícii aj ako apartmán (1 spálňa) na jedno použitie.
Apartmán (2 spálne): Apartmány (2 spálne) sa nachádzajú v časti 'Casas do Campo', sú cca. 130 m² a má jednu alebo dve kúpeľne s vaňou alebo sprchou a WC, obývacia izba, 2 oddelené spálne, posedenie s posedením, spálňa/gauč, kuchynský kút (plne vybavený), jedálenský kút, ústredné kúrenie, požičiavanie trezor, káblová televízia, zariadený balkón alebo zariadená terasa.
Štúdio s výhľadom na more: Štúdiá s výhľadom na more sú v časti 'Casas do Mar', sú cca. S rozlohou 70 m² a majú kúpeľňu s vaňou alebo sprchou a WC, kombinovanú obývačku/spálňu, posedenie s posedením, kuchynský kút (plne vybavený), jedálenský kút, ústredné kúrenie, trezor, káblová TV, krb, zariadený balkón alebo zariadená terasa a výhľad na more , Tiež ako štúdiový výhľad na more na jedno použitie.
Apartmán s výhľadom na more (1 spálňa): Apartmány s výhľadom na more (1 spálňa) sa nachádza v časti 'Casas do Mar', sú cca. 70 m² a vybavená kúpeľňou s vaňou alebo sprchou a WC, obývacia izba, oddelená spálňa, posedenie s posedením, gauč, kuchynský kút (plne vybavený), jedálenský kút, ústredné kúrenie, trezor na prenájom, káblová TV, krb, zariadený balkón alebo zariadenou terasou a výhľadom na more. K dispozícii ako apartmán s výhľadom na more (1 spálňa) na jedno použitie.
Apartmán s výhľadom na more (2 spálne): Apartmány s výhľadom na more (2 spálne) sa nachádzajú v časti 'Casas do Mar', sú cca. 130 m² a má jednu alebo dve kúpeľne s vaňou alebo sprchou a WC, obývacia izba, 2 oddelené spálne, posedenie s posedením, posedenie, kuchynský kút (plne vybavený), jedálenský kút, ústredné kúrenie, požičiavanie trezorom, káblová televízia, zariadený balkón alebo zariadená terasa a výhľad na more.
Vila s výhľadom na more (4 spálne): Vily s výhľadom na more (4 spálne) sa nachádzajú v časti "Casas do Atlantico", s rozlohou do 900 m², sú cca. 205 m² - 250 m² a majú dve až štyri kúpeľne (niektoré z nich sú samostatné) s vaňou alebo sprchou a WC, obývacia izba, 4 oddelené spálne, posedenie s posedením, gauč, kuchynka (kompletne vybavená), jedálenský kút, Nájomný trezor, káblová televízia, krb, zariadený balkón a zariadená terasa a výhľad na more. Vonku je záhrada s vlastným bazénom (sladká voda).
Vila s výhľadom na more (5 spální): Vily s výhľadom na more (5 spální) sa nachádzajú v časti "Casas do Atlantico" na pozemku o rozlohe až 900 m², sú cca. 205 m²-250 m² a majú dve až štyri kúpeľne (niektoré samostatné) s vaňou alebo sprchou a WC, obývacia izba, 5 oddelených spální, posedenie s posedením, gauč, kuchynský kút (plne vybavený), jedálenský kút, Nájomný trezor, káblová televízia, krb, zariadený balkón a zariadená terasa a výhľad na more. Vonku je záhrada s vlastným bazénom (sladká voda).

Rezervovateľné možnosti jedla: U/ÜF/HB: Iba ubytovanie/bez stravy. Raňajky formou bufetu. Pre polpenziu príplatok na večeru formou bufetu alebo formou menu.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: herňa so šachom, rôzne kartové a stolové hry.

Šport za poplatok: požičovňa bicyklov. Neďaleko sa nachádza golfové ihrisko (golfová škola/akadémia s driving range a putting green, miestne tretie strany). Nemotorizované a motorizované vodné športy na pláži (miestna tretia strana).

Detský program: integrovaný detský bazén (morská a slaná voda) a detská herňa.

Smery: Cesta z letiska Faro (FAO):
Z letiska prejdite na diaľnicu A22 v smere "Portimao/Lagos" až do výjazdu "Lagos/Vila do Bispo". Odtiaľ pokračujte pozdĺž EN125 smerom k "Vila do Bispo/Sagres". Na prvom kruhovom objazde pokračujte doprava, v smere "Burgau". Po niekoľkých kilometroch uvidíte vľavo vstup do hotela.

Podmienky prenájmu automobilov nájdete na našej domovskej stránke: de

Uvedomte si, že diaľničná trať v Algarve je tiež platená pre automobily a je zaťažená nákladným plavidlom, ktoré je v aute. PREČÍTAJTE SI PRED.

Hotelové služby: Wi-Fi (v cene).
Sušič vlasov, žehlička a žehliaca doska, mixér a detská postieľka (všetky na vyžiadanie a zálohu požadované na recepcii).
Parkovanie (v závislosti od dostupnosti, za poplatok).
Garáž (v závislosti od dostupnosti, za poplatok).
K dispozícii je denná dodávka chleba (okrem nedele a sviatkov).
Každé denné upratovanie (okrem nedele a sviatkov).
Uteráky sa menia 3x týždenne (okrem nedele a sviatkov).
Prádlo sa mení 2 x týždenne vrátane (okrem nedele a sviatkov).

Credit Hotel: Všetky hlavné kreditnou kartou.

Poznámky: Check-in: od 15 hodín
Odhlásenie: do 10:00

***
Psy nie sú povolené v celej oblasti.

***
Objekt nie je vhodný pre telesne postihnutých hostí (bez výťahu).

***
Hotel Kontakt:
Porto Dona Maria Golf & Resort
Sitio Dos Montinhos Da Luž, Praia Da Luz,
8600-901 Luz Lagos
Portugalsko
Telefón: 351 282 690 300
Fax: 351 282 697 147
e-mail:

Poznámka 2:
V katalógu "Sonnenziele" Leto 2019 na strane 246.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
29.9. - 6.10.2019
7 nocí
3.10. - 10.10.2019
7 nocí
5.10. - 12.10.2019
7 nocí
6.10. - 13.10.2019
7 nocí
6.10. - 17.10.2019
11 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5 / 6