Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
12.04. - 19.04. Vybrať iný termín
369 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Beach Hotel sa nachádza v meste Sagres, cca. 350 m "Da Praia Mareta" od verejnej piesočnatej pláže. To je v dochádzkové vzdialenosti. Existuje niekoľko zábavných podnikov v okolí. Najbližšie mesto sa nachádza asi Lagose. 35 km ďaleko. Letisko: cca FAO. 100 km.

vybavenie:
V hoteli je 55 izieb. Interiér patrí recepcia (24 hodín), trezor (za poplatok), bar, Wi-Fi (vo verejných priestoroch). Snack bar ponúka občerstvenie. Bazéna zahŕňa veľké množstvo bazénov a oddelený detský bazén. Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelovej záhrade. Hoteloví hostia majú v edíciách bazéne sú k dispozícii.

Ubytovanie (podľa sezóny):
Byty: sú vybavené kúpeľňou alebo sprchou/WC, sušič vlasov, obývačka s kuchynka a toaleta, oddelená spálňa, trezor, satelitná TV, telefónom, klimatizáciou a balkónom alebo terasou.

Deti (v závislosti od sezóny):
- Samostatný detský bazén pri bazéne

Poznámka:


Upozorňujeme, že pri prihlásení do hotela je možné požadovať zálohu.

Ostatné:


- prijaté platobné prostriedky: Euro/Master Card, Visa
- parkovanie

Kategória Krajina:
3 hviezdičky

Požičovňa áut podmienky FAO:


- Vlastník: Europcar
- Autopožičovňa: automobilová skupina EDMR (napríklad Opel Corsa alebo podobné/5-dverové s klimatizáciou). Upozorňujeme, že je zahrnuté iba jedno auto na zapožičanie.
- Kilometre zahŕňa: Neobmedzené
- Poistenie: Plne komplexné poistenie s prebytkom vo výške vkladu
- Doplnkové poistenie: Na mieste je možné prijať dodatočné poistenie, aby sa znížila odpočítateľná čiastka.
- Záloha: Prenájom 20% 300 €, vklad kreditnou kartou (kreditná karta musí byť v mene hlavného vodiča.)
- Riadenie nádrže: prijatie a návrat s plnou nádržou. Ak nádrž nie je plná vracia, náklady na chýbajúci benzín plus poplatok za správu cca. Z vkladu sa odpočíta 15 €.
- Vodič: Minimálny vek 19 rokov a najmenej 1 rok jazdy. Vodič 19-22 rokov za príplatok cca. 5 € za deň, max. 50 € za požičanie auta.
- Dodatočný vodič: Ďalšie vodič cca. € 7,50 za deň a poplatok za vodiča, max. 75 € za ďalšieho vodiča.
- detské sedačky: 0 až 7 rokov: na požiadanie na detskú sedačku cca. 8,50 € na deň (max. 85 € za nájomné obdobie).
8 až 12 rokov: na požiadanie na detskú sedačku cca. € 5,50 za deň (max. 55 € za obdobie nájmu).
- Otváracie hodiny: Denne od 06:00 do 24:00. Mimo týchto otváracích hodín na vyžiadanie a za poplatok: cca. 25 €. Tento poplatok platí aj pre všetky rezervácie, ktoré majú dátum vyzdvihnutia z 25. decembra alebo 1. januára.
- Iné: Pri vyzdvihnutí na letisku sa platí miestny poplatok za službu vo výške 25 EUR za nájomné vozidlo.
Zákazníci môžu dokončiť mýtnu službu na mieste: cca. 1,50 EUR na deň plus príslušné mýto. Ak zákazníci túto službu nezrušia, mýto sa musí zaplatiť pred vrátením vozidla, napr. zaplatí na pošte.
Navi na vyžiadanie a vklad cca. 10 € na deň, max. 112 €.
Všetky ďalšie služby sú splatné na vyžiadanie a na mieste. Všetky uvedené ceny podliehajú platnej (portugalskej DPH) v súčasnosti 23%.

Upozorňujeme, že hlavný žiadateľ o cestu je automaticky zaregistrovaný ako hlavný vodič. Všetci ostatní vodiči za poplatok.

Inovujte na vyššiu kategóriu v závislosti od dostupnosti. Kontaktujte nás prosím e-mailom:

K dispozícii je 24-hodinová sadzba. Ak sa požičané auto vráti neskôr ako v prenájme, zaplatí sa miestny poplatok vo výške daného dňa.

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:


Upozorňujeme, že v niektorých mestách sa účtuje miestna turistická daň. Výška ubytovacej dane závisí od počtu hviezdičiek rezervovaného hotela a dĺžky pobytu. Tento poplatok nie je zahrnutý v cene zájazdu a musí ho zaplatiť hosť priamo v hoteli.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
12.4. - 21.4.2021
9 nocí
12.4. - 19.4.2021
7 nocí
13.4. - 20.4.2021
7 nocí
13.4. - 22.4.2021
9 nocí
14.4. - 23.4.2021
9 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 3.5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}