Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
01.03. - 08.03. Vybrať iný termín
361 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Hotel Mirachoro Praia sa nachádza v blízkosti zálivu "Praia do Carvoeio" a centra obľúbeného strediska Carvoreiro. Vzdialenosť od piesočnatej pláže je cca. 800 m. Mnohé reštaurácie a bary, ako aj verejná autobusová zastávka sú v bezprostrednej blízkosti komplexu. Mesto Portimao je cca. 7 km ďaleko. Najbližší nočný klub je vzdialený asi 7 km. V prípade núdzovej lekárskej starostlivosti je nemocnica vzdialená asi 10 km. Letisko Faro je cca. 60 km ďaleko.

Vybavenie: Tento 4-hviezdičkový hotel hotelového reťazca Mirachoro pozostáva z celkom 131 izieb rozložených na 4 poschodiach. K vybaveniu patrí lobby s 24-hodinovou recepciou, trezory (za poplatok), výťahy, TV miestnosť, kaviareň, bar, bufetová reštaurácia, fajčiarska zóna, vonkajšia časť so záhradou, slnečná terasa, bazén (sladká voda) s oddeleným detským bazénom (sladkovodný) a bazén/snack bar. Plážové ležadlá a slnečníky sú pre hotelových hostí k dispozícii bezplatne.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Dvojlôžkové izby majú vaňu/WC, sušič na vlasy, toaletné potreby zdarma, manželskú posteľ alebo oddelené postele, pracovný stôl, stoličku, klimatizáciu/kúrenie, telefón, SAT TV, trezor, minibar. Fi (súčasťou balenia) a balkónom alebo terasou.
Jednolôžková izba: Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby na jedno použitie.

Rezervované možnosti stravovania: BB/HB: Raňajky formou bufetu. Pre polpenzia navyše večera formou bufetu.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zahrnuté športy: posilňovňa a aerobik.

Šport za poplatok: biliard a požičovňa bicyklov.

Detský program: herňa a samostatný detský bazén (sladká voda).

Popis cesty: Sprievodca trasami z cieľového letiska Faro (FAO):
Zamierte na západ na "N125-10" (odbočte vľavo) a zostaňte cca. 750 m na tejto ceste smer Faro. Dosiahnete kruhový objazd. Vezmite 2. východ N125-10.
Po 2,9 km prejdite mierne doprava na príjazdovú cestu do "Loulé/Lisboa/Portimao".
Teraz prejdite na "IC4" a zostaňte tam cca. 2,5 km. Potom držte sa priamo na rampě "IC4/IC4". Postupujte podľa IC4 cca. 5 km a prejdite na "A22" po príjazdovej ceste do "Lisabonu/Portimão/Albufeira".
Po cca. 45 km odbočte na výjazd číslo 6 smerom k moru. Na ďalšom kruhovom objazde odbočte na 3. výjazde (EN124-1/N124-1) v smere "Lagoa/N125/Estômbar". Prejdite ďalším kruhovým objazdom a odvezte rampu "IC4/N125". Sledujte túto ulicu a vpravo od "EN125". V "R. Marquis de Pombal/N124-1" pokračujte vpravo a postupujte podľa N124-1. Opäť prejdite cez kruhový objazd a potom držte vľavo (EN124-1/N124-1). Teraz odbočte doľava smerom k časti "Ref. Pit" a postupujte podľa týchto značiek.
Teraz vezmite druhý výjazd vpravo v smere "R. der Mills". Odbočte doľava na výjazde "Farol/N124-1". V neposlednom rade odbočte vpravo na majáku a dosiahnite cieľ. Vzdialenosť/Čas jazdy z letiska Faro, cca. 67 km/54 min.
**
Podmienky prenájmu automobilov nájdete na našej domovskej stránke: de
Vezmite prosím na vedomie, že odteraz platí aj diaľničný poplatok v Algarve za prenájom automobilov.

Wellness: Wellness & kúpeľná oblasť (vrátane vstupného) s vnútorným/vnútorným bazénom (vyhrievaný), vírivkou/vírivkou, posilňovňou a saunou. Masáže a kozmetické procedúry (za poplatok).

Hotelové služby: Wi-Fi (vo verejných priestoroch hotela a na izbách).
Automobily môžu byť zaparkované v hotelovej garáži (za poplatok, v závislosti od dostupnosti) alebo na parkovisku (vrátane, v závislosti od dostupnosti).
Detské postieľky (v závislosti od dostupnosti vrátane).
Baybsitter (na vyžiadanie za poplatok).
Úschovňa batožiny (vrátane).
Izbová služba (na vyžiadanie, za poplatok).
Služba kopírovania/skenovania (na vyžiadanie za poplatok).

Hotel kreditnej karty: VISA, Mastercard, Diners Club a American Express.

Poznámky: Check-in: od 14 hodín
Check-out: do 12 hodín

***
Hotel Kontakt:
Hotel Mirachoro Praia
Estrada do Farol
8400-505 Carvoreiro (Algarve)
Portugalsko
Telefón: 351 282 350 160
Fax: 351 282 350 169
e-mail:Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
1.3. - 12.3.2020
11 nocí
1.3. - 8.3.2020
7 nocí
5.3. - 12.3.2020
7 nocí
5.3. - 19.3.2020
14 nocí
8.3. - 19.3.2020
11 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 6 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}