Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
12.04. - 20.04. Vybrať iný termín
478 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Vlastnosti:
Ubytovacie zariadenie vítá hostí v 115 izbách.V hoteli sa nachádza lobby a recepcia.Výťah vedie na väčšinu poschodí.K dispozícii sú rôzne vybavenie a služby - trezor, TV miestnosť, herňa, knižnica a konferenčná miestnosť.WiFi vo verejných priestoroch umožňuje cestujúcim zostať v kontakte s vonkajším svetom.Krásna záhrada a detské ihrisko patria k areálu tohto apartmánového hotela.Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku ubytovania.Pre hostí je hosťom k dispozícii aj úschovňa bicyklov.Aktívni cestujúci, ktorí chcú preskúmať oblasť na bicykli, ocenia službu požičovnia bicyklov (poplatky platia).

Ubytovanie:
Izby sú vybavené kuchyňou a kúpeľňou a klimatizácia a kúrenie zabezpečujú komfortné vnútorné prostredie. Väčšina izieb má štandardne balkón. K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmladších hostí. Všetky izby majú kuchynku s chladničkou a mikrovlnnou rúrou. Rôzne možnosti komunikácie a zábavy sú poskytované komfortným vybavením, ako je prístup na internet, telefón, TV a WiFi. Kúpeľne majú sprchu a vaňu.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén s priestorom pre deti je ideálnym miestom pre aktívnu rekreáciu a pravidelné aqua-tréning. Na slnečnej terase sú k dispozícii pohodlné lehátka a slnečníky. Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne. Ak chcete byť aktívni počas cestovania, môžete ísť potápať, rovnako ako platiť cyklistika/horská cyklistika, telocvičňa a biliard. Poskytovatelia tretích strán tiež ponúkajú telocvičňu.

Stravovanie:
K dispozícii je bar. Je tu možnosť vybrať si raňajky.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú akceptované v hoteli: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
12.4. - 19.4.2021
7 nocí
12.4. - 20.4.2021
8 nocí
13.4. - 20.4.2021
7 nocí
13.4. - 23.4.2021
10 nocí
13.4. - 21.4.2021
8 nocí
Oficiálne hodnotenie: 2
Hodnotenia klientov: 5.3 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}