Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa
15.09. - 22.09. Vybrať iný termín
535 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Všeobecný popis:
Asi 250 m od piesočnatej pláže.Na pláži slnečníky a lehátka sú k dispozícii za poplatok.Mesto Quarteira je cca. 150 metrov od hotela.Môžete nakupovať v rôznych obchodoch, ako aj na trhu s potravinami v cca. Vzdialenosť 150 m.Najbližšie bary a reštaurácie sú vzdialené do 500 metrov.Najbližší nočný klub je vzdialený asi 500 metrov.Okrem neďalekej požičovne autopožičovne, prenájom motocyklov, stánok taxíkov (150 m ďaleko) a autobusová zastávka (100 m) poskytujú mobilitu počas vašej dovolenky.Do vzdialenejších miest sa dostanete cez vlakovú stanicu asi 5 km ďaleko.V prípade núdzovej lekárskej starostlivosti je nemocnica asi 30 km ďaleko.Letisko (FAO) je cca. 23 km ďaleko.
Vlastnosti:
Dvojpodlažný 3-hviezdičkový plážový hotel pozostáva z celkom 32 izieb. Ponúka hosťom recepciu, lobby bar, trezor (za poplatok), parkovisko (zdarma) a zmenáreň. Zábavný deň sa môže stráviť v hotelovom bare. Prístup k internetu a Wi-Fi môžu využiť hoteli hostia za poplatok. Pranie a lekárska služba sú za poplatok. Na požiadanie sa hostia môžu ráno prebudiť z personálu hotela.
pool:
Vonkajší priestor hotela zahŕňa sladkovodný bazén s detským bazénom. Tu sú k dispozícii bezplatné dáždniky a lehátka. Osviežujúce nápoje je možné prijať priamo pri bare pri bazéne.
Šport/Zábava:
Golfové ihrisko sa nachádza 5 km od hotela. Požičovňa bicyklov.
Doplňujúce informácie:
Niektoré zariadenia alebo aktivity môžu spôsobiť dodatočné poplatky. Niektoré služby závisia od sezóny a miestnych klimatických podmienok. Servisné jazyky: angličtina, francúzština, taliančina a španielčina. Kreditné karty: Visa, American Express a Euro/MasterCard.
Štandardný apartmán (balkón alebo terasa):
S balkónom alebo terasou, ohrievač vody (možno poplatok), trezor (možno splatné na mieste), satelitná TV.
Štandardný apartmán (balkón alebo terasa, 2 spálne):
Vybavené balkónom alebo terasou, rýchlovarnou kanvicou (v prípade potreby za poplatok), trezorom (ak je to potrebné za poplatok), satelitnou TV.
Štandardné štúdio (balkón alebo terasa):
S balkónom alebo terasou, ohrievač vody (možno poplatok), trezor (možno splatné na mieste), satelitná TV.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
15.9. - 22.9.2019
7 nocí
22.9. - 29.9.2019
7 nocí
26.9. - 3.10.2019
7 nocí
29.9. - 10.10.2019
11 nocí
3.10. - 13.10.2019
10 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 5 / 6