Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Holiday Inn Algarve
* * * * *

09.11. - 16.11. Vybrať iný termín
413 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Nachádza sa priamo na pláži s dlhým kilometrom, s nádherným výhľadom na more. Vďaka svojej centrálnej polohe v meste Armarcao de Pera sú v okolí niekoľko obchodných a zábavných zariadení. Pred hotelom je autobusová zastávka v cca. Vzdialenosť 50 m.

Vybavenie: Tento obľúbený 4-hviezdičkový hotel ponúka celkom 186 izieb a ponúka lobby s prístupom na internet (za poplatok), výťah, TV miestnosť, bar, nefajčiarska klimatizovaná reštaurácia s panoramatickým výhľadom, a la carte indická reštaurácia, Palm Plážová pláž na pláži (otvorená v letnej sezóne) a obchod so suvenírmi a kaderníkom. Slnečná terasa s výhľadom na pláž s vyhrievaným sladkovodným bazénom a barom pri bazéne (otvorené po celý rok, počasie umožňujúce). Ležadlá, vankúše a dáždniky sú súčasťou slnečnej terasy.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Pohodlne a vkusne zariadené dvojlôžkové izby so sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou/kúrením, telefónom, satelitnou TV, trezorom a rýchlovarnou kanvicou. Chladnička je k dispozícii na vyžiadanie za poplatok. Tiež ako dvojlôžková izba na jedno použitie rezervovateľné. Dvojposteľová izba s výhľadom na more (za príplatok s výhľadom na more s balkónom a kúpeľňou).

Možnosť rezervácie jedla: B & B/HB/FB: Všetky jedlá v bufetovej forme (obed v plnej penzii sa niekedy môže ponúknuť ako menu v závislosti od obsadenosti).

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: Občasná večerná zábava s živou hudbou v bare (2x týždenne).

Športové cene: Fitness.

Šport za poplatok: vodné športy na pláži (miestna tretia strana).

Smery: Cesta z letiska Faro (FAO):
Z letiska Faro postupujte podľa značiek N125/Portimao/A22. Vyjdite z diaľnice A22 do výjazdu Alcantarilha/Armacao de Pera a potom z N125 smerom na Portimao. Postupujte po ceste, kým sa nedostanete cca. 4 km od obce Porches, odbočte vľavo smerom na Armacao de Pera. Postupujte po tejto ceste k vchodu do dediny. Hotel Garbe je na pravej strane.

Podmienky prenájmu vozidla nájdete na našej domovskej stránke:
*******
Uvedomte si, že diaľničná trať v Algarve je tiež platená pre automobily a je zaťažená nákladným plavidlom, ktoré je v aute. PREČÍTAJTE SI PRED.

Wellness: Kozmetický salón s masážou za poplatok.

Hotel Service: Parkovanie zadarmo.
Detská postieľka (v závislosti od dostupnosti, bez poplatku).

Kreditné karty Hotel: Visa, Mastercard, American Express.

Poznámky: Hotel Kontaktná osoba:
HOLIDAY INN ALGARVE
AVENIDA MARGINAL
8365-909 ARMACAO DE PERA
PORTUGALSKO
TELEFÓN: 351 282 320 260
TELEFAX: 351 282 315 087
E-MAIL:

Sezóna Poznámka: Pre hotel FAOA20 sú možné len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena je možná iba organizátorom.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
9.11. - 16.11.2019
7 nocí
14.11. - 21.11.2019
7 nocí
16.11. - 23.11.2019
7 nocí
17.11. - 24.11.2019
7 nocí
21.11. - 28.11.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 4.2 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}