Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel The Victoria Hotel Malta
* * * * *

07.12. - 14.12. Vybrať iný termín
339 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Tento hotel sa nachádza v centre mesta Sliema, v pokojnej bočnej ulici a len pár minút chôdze od promenády na pláži. Nájdete tu množstvo obchodov a početné reštaurácie, bary a kaviarne. Po niekoľkých minútach chôdze (cca 500 m) sa dostanete na autobusovú zastávku. Dobré autobusové spojenie do hlavného mesta ostrova Valetta.

Vlastnosti:
Klimatizované ubytovanie ponúka 6 apartmánov. Výťah vedie na väčšinu poschodí. Dekor zahŕňa trezor. Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch. K dispozícii je bezbariérové ​​zariadenie. Obchod so suvenírmi a ďalšie obchody je možné využiť na nákupy a prechádzky. Hotel má tiež novinový stánok. Pri príchode autom si môžu hostia zaparkovať v garáži alebo na parkovisku. Medzi dostupné služby patrí anglicky hovoriaci personál, platená služba hlídania detí, prekladateľské služby, izbová služba a práčovňa.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa - klimatizácia a kúrenie tiež poskytujú správne vnútorné prostredie.Vo väčšine izieb je štandardný balkón.Výhľad na more zaručuje aj príjemné prostredie v mnohých ubytovacích zariadeniach.Izby majú manželskú posteľ.K dispozícii sú aj detské postieľky a prístelky.K dispozícii je tiež trezor a minibar.K dispozícii je tiež chladnička, mini chladnička a zariadenie na prípravu čaju a kávy.Najlepšie dovolenkové vybavenie patrí prístup na internet, telefón, TV, rádio a WiFi (zdarma).Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou.Ako ďalší bonus sa nachádza sušič vlasov.Dom ponúka rodinné izby a nefajčiarske izby.

Šport/Zábava:
Vnútorné a vonkajšie bazény sú ideálne pre pravidelné akvakultúry a aktívnu rekreáciu. Na dovolenke si môžete vychutnať slnečnú terasu s lehátkami a slnečníkmi. Horká vanička v kúpalisku sľubuje príjemnú relaxáciu. Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne. K dispozícii je množstvo zariadení, vrátane posilňovne, kúpeľov, sauny, parného kúpeľa, krásy, kozmetického salónu a masáží. Večerná zábava je zabezpečená živou hudbou.

Stravovanie:
K dispozícii sú rôzne možnosti stravovania, ako napríklad jedáleň, kaviareň a bar. Ubytovacie služby ponúkajú stravovanie formou polpenzie a plnej penzie. Raňajky, obedy a večere z bufetu alebo v ponuke sú lahodné a pestré. V prípade potreby sa tiež pripravujú bezlepkové jedlá.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú akceptované v hoteli: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
7.12. - 14.12.2019
7 nocí
7.12. - 15.12.2019
8 nocí
8.12. - 15.12.2019
7 nocí
10.12. - 17.12.2019
7 nocí
11.12. - 18.12.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5.3 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}