Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel The St. Georges Park Hotel
* * * * *

01.05. - 08.05. Vybrať iný termín
319 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Nachádza sa v San Giljan (St. Julian), cca. 400 m od pláže. K najbližším zábavným zariadeniam sa dostanete v niekoľkých krokoch. V okolí sa tiež nachádza supermarket a niekoľko obchodov. Najbližším lákadlom je ST GEORGE'S BAY SANDY BEACH (približne 600 m). Centrum mesta je neďaleko. Letisko: MLA cca. 9 km.

vybavenie:
Existujúce hlavnej a susedné budovy, hotel má 400 izieb rozložené 8 poschodí. Interiér tvorí vstupná hala, recepcia (24 hodín), trezor (za poplatok), spoločenská miestnosť, dva výťahy a 3 bary a prístup k internetu (vo verejných priestoroch) a Wi-Fi (vo verejných priestoroch). K vybaveniu patrí aj reštaurácia s klimatizáciou. Snack bar ponúka občerstvenie. Krytý bazén dotvára interiér. Bazéna zahŕňa množstvo bazénov a bare pri bazéne (sezónne) a samostatný bazén pre deti. Hoteloví hostia pri bazéne lehátka a slnečníky na.

Ubytovanie (podľa sezóny):


Dvojlôžková izba: Sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, satelitnou TV, trezorom, WLAN, ventilátorom a balkónom alebo terasou.

Štúdio: Vybavené rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby, kombinovaná obývačka/spálňa a kuchynka.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):


Bez stravy, raňajky, polpenzia, plná penzia alebo all inclusive

Za polpenziu: kontinentálne raňajky a večere formou švédskych stolov
Plná penzia môže mať obed

Pre all inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Občerstvenie počas dňa. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa karty All inclusive sú zahrnuté v inzerovaných časoch na príslušných otvorených pruhoch. Dovážané nápoje a všetky ďalšie doplnky, ako sú. čerstvo lisované ovocné šťavy za poplatok.

Deti (v závislosti od sezóny):
- Samostatný detský bazén pri bazéne

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- v prípade potreby za poplatok: stolný futbal, biliard, stolný tenis, posilňovňa
- Miestne cestovné kancelárie ponúkajú tieto športy alebo zariadenia (za poplatok, ak je to vhodné): Golfové ihrisko

Ostatné:
- Prijaté spôsoby platby: Euro/Mastercard, Visa
 - Napätie: 240 voltov

Kategória Krajina:
3 hviezdičky

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Životné prostredie:
Upozorňujeme, že od 1. júna 2016 bude účtovaný poplatok vo výške 0,50 EUR na osobu a noc (max. 5, - EUR na osobu/pobyt). Táto daň nie je zahrnutá do ceny zájazdu a musí byť zaplatená priamo hosťom v hoteli. (Zmeny vyhradené)
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
1.5. - 8.5.2020
7 nocí
1.5. - 10.5.2020
9 nocí
1.5. - 11.5.2020
10 nocí
3.5. - 10.5.2020
7 nocí
3.5. - 11.5.2020
8 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 2.6 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}