Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Onyx Apartments & Suites
* * * * *

02.12. - 09.12. Vybrať iný termín
409 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Apartmány sa nachádzajú v známej oblasti Portomaso v štvrti Paceville San Ġiljan. Je známy svojim obchodným životom s barmi, reštauráciami, klubmi, kasínami, skalnatou plážou a samozrejme nádherným prístavom Portomaso. Pred apartmánmi sa nachádza taxík a autobusová zastávka. Zo San Ġiljanu odveziete autobus asi 7 minút do Sliemy.

Vlastnosti:
Na rôzne úrovne domu sa dostanete výťahom. Vo verejných priestoroch je k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet. K dispozícii sú aj obchody. Ak prídete autom, môžete ho zaparkovať na parkovisku hotela.

Ubytovanie:
Klimatizácia a individuálne riadené vykurovanie zabezpečujú v izbách príjemné vnútorné prostredie a kuchyňa a kúpeľňa poskytujú potrebný komfort.Štandardné vybavenie vo väčšine izieb zahŕňa balkón, ktorý vás pozýva na kľud.Izby majú manželskú posteľ.Prípadne sú k dispozícii oddelené spálne.K dispozícii je tiež minibar a za poplatok trezor.Kuchynka je dobre vybavená chladničkou, mini chladničkou, sporákom, mikrovlnnou rúrou a zariadením na prípravu čaju a kávy pre vlastné stravovanie.K dispozícii je tiež práčka a žehliaca sada.Malé doplnky umožňujú skvelý pobyt vrátane prístupu na internet, telefón, TV, rádio a WiFi.Kúpeľne majú sprchu a vaňu.K dispozícii je tiež sušič vlasov.Niektoré izby sú bezbariérové.Ubytovacie zariadenie ponúka nefajčiarske izby.

Šport/Zábava:


Stravovanie:


Kreditné karty:


Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
2.12. - 9.12.2019
7 nocí
3.12. - 10.12.2019
7 nocí
4.12. - 11.12.2019
7 nocí
6.12. - 14.12.2019
8 nocí
6.12. - 13.12.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 4.4 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}