Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Intercontinental Malta
* * * * *

29.11. - 06.12. Vybrať iný termín
505 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Všeobecný popis:
Plážový hotel Intercontinental Malta je vzdialený cca. Nachádza sa 143 m od súkromnej piesočnatej pláže Intercontinental Private Beach.Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii zdarma na pláži.Najbližšie obchody sú cca. 100 m od hotela je supermarket cca. 500 m.Najbližšie bary a reštaurácie sú vzdialené asi 200 metrov.Zábavné ponuky ako kino sú v cca. 30 m od domu.V dosahu hotela sú nasledujúce atrakcie: VALLETTA (5 km), MDINA (13 km), AQUARIUM (12 km), TEMPLES (8 km) a VODNÝ PARK (3 km).Mobilita je zabezpečená prenájom autopožičovne.V prípade núdzovej lekárskej starostlivosti je nemocnica asi 3 km ďaleko.Letisko (MLT) sa nachádza v bezprostrednej blízkosti.Ďalšie letisko (MLA) je vzdialené asi 9 km.
Vlastnosti:
V 15-poschodovom 5-hviezdičkovom hoteli, ktorý bol naposledy zrenovovaný v roku 2012, sa nachádza 451 izieb rozmiestnených po hlavnej budove a prístavbe.Ponúka svojim hosťom 24-hodinovú recepciu (check-in od 15:00, check-out do 12:00), vstupnú halu, klimatizáciu, trezor (za poplatok), kaderníctvo, parkovisko (poplatky platia) a parkovisko zmenáreň zariadenia.K dispozícii je 7 reštaurácií a snack bar.V celkovom počte 3 bary môžete večer zaobchádzať v útulnej atmosfére.Wi-Fi je k dispozícii hotelovým hosťom bezplatne.Ďalej má hotel 11 konferenčných miestností s celkovým počtom 3 500 miest, sekretárku, prístup na internet, ako aj stravovacie a prekladateľské služby.Izbová služba a služby concierge sú zadarmo.Služba prania/žehlenia je k dispozícii za poplatok.Pokiaľ je to potrebné, pokryte izbovú službu.Poplatky.Na požiadanie sa hostia môžu ráno prebudiť z personálu hotela.
pool:
Vonkajší priestor moderného hotela zahŕňa sladkovodný bazén (otvorený od júna do októbra). Tu sú k dispozícii bezplatné dáždniky a lehátka.
Stravovanie:
Raňajky formou švédskych stolov.
Šport/Zábava:
Šport a zábava: fitnes a aerobik. Wellness ponuky: Kúpeľný areál so saunou, vírivkou a hammamom, ak je to potrebné. za poplatok. Starostlivosť o deti: zábavný program pre deti, mini klub pre deti (2-7 rokov) a stráženie detí (poplatky sú spoplatňované).
Doplňujúce informácie:
Niektoré zariadenia alebo činnosti môžu byť spoplatnené. Niektoré služby závisia od ročného obdobia a miestnych klimatických podmienok. Jazyky služieb: angličtina, nemčina, francúzština, taliančina, ruština, holandčina, španielčina a arabčina. Kreditné karty: Visa, Euro/MasterCard, American Express a Diners Club.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
29.11. - 6.12.2019
7 nocí
30.11. - 7.12.2019
7 nocí
2.12. - 9.12.2019
7 nocí
3.12. - 10.12.2019
7 nocí
6.12. - 13.12.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 4.6 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}