Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Porto Azzurro Resort (Also Porto Aparthotel)
* * * * *

03.03. - 10.03. Vybrať iný termín
220 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Tento apartmánový hotel sa nachádza na zálive Xemxija. Má vynikajúcu polohu s výhľadom na malebný záliv svätého Pavla a ponúka nádherný výhľad na maltskú krajinu. V pešej vzdialenosti sa nachádzajú bary, reštaurácie a vzrušujúci nočný život v okolí. Pláž v zálive Golden Bay je vzdialená asi 3 km. Bugibba, kde je najbližšia autobusová zastávka, je vzdialená asi 1,5 km. Ostatná verejná doprava sa nachádza v bezprostrednej blízkosti hotela.

Vlastnosti:
Na vyžiadanie si hostia môžu vybrať z nasledovných typov izieb: 25 dvojposteľových izieb, 39 štúdií, 25 apartmánov a 20 apartmánov.Klimatizovaný apartmánový hotel vítá hostí v lobby s recepciou s nepretržitou prevádzkou a 24-hodinovou službou registrácie/odhlásenia.Jednotlivé podlažia sú ľahko prístupné výťahom alebo schodiskami.Zariadenie pozostáva z bezpečné a zmenárne.WiFi vo verejných priestoroch umožňuje cestujúcim zostať v kontakte s vonkajším svetom.Nákupné zábava ponúka supermarket a ďalšie obchody.Deti sa môžu na ihrisku obracať na svoje srdce.Ďalšie vybavenie zahŕňa novinový stánok, TV miestnosť a herňu.V prípade potreby môžu cestujúci zaparkovať svoje autá vo vlastnom aute.Kola môžu byť zaparkované v existujúcom sklepe.Ďalšie služby zahŕňajú lekársku pomoc, izbovú službu, práčovňu a práčovňu na mince.Aktívni cestujúci, ktorí chcú preskúmať okolie na bicykli, ocenia požičovňu bicyklov.

Ubytovanie:
Izby sú vybavené obývacím priestorom, kuchyňou a kúpeľňou, ako aj klimatizáciou, kúrením a ventilátorom pre dobré vnútorné prostredie.Väčšina izieb má štandardne balkón.Hostia môžu pohodlne spať na rozkladacej pohovke.K dispozícii sú oddelené spálne.K dispozícii sú prístelky.K dispozícii je tiež trezor.Kuchynka je dobre vybavená chladničkou, mini chladničkou, sporákom, mikrovlnnou rúrou a zariadením na prípravu čaju a kávy pre vlastné stravovanie.K dispozícii je žehliaca sada pre väčšie pohodlie cestujúcich.Drobnosti umožňujúce skvelý pobyt vrátane prístupu na internet, telefón, TV, rádio a WiFi (bez poplatku).Sprcha a kúpeľ sú súčasťou interiéru kúpeľne.K dispozícii je tiež sušič vlasov.

Šport/Zábava:
Hotel má bazén s vyhrievanými sladkovodnými bazénmi.Vo vonkajšom bazéne alebo v jednom z krytých bazénov nájdu hostia príjemnú rovnováhu medzi športom a relaxáciou.Deti môžu vypúšťať paru v špeciálnej ploche.Na dovolenke si môžete vychutnať slnečnú terasu s lehátkami a slnečníkmi.Vírivka v kúpalisku sľubuje relaxáciu.Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne.Ak sa nechcete vzdať športu počas cestovania, môžete si zahrať golf.Cyklistická/horská cyklistika je k dispozícii za poplatok.Potápanie sa ponúka priateľom vodných športov.Fitness štúdio a biliard sú súčasťou športových a rekreačných zariadení tohto apartmánového hotela.Ubytovacie zariadenie ponúka rôzne kúpeľné služby, ako sú kúpele, sauna, masáže a solárium.Pre dospelých hotel ponúka zábavný program.

Stravovanie:
Možnosti stravovania zahŕňajú jedáleň, jedáleň, kaviareň, bar a krčma. Cestujúcim je ponúkaná nefajčiarska klimatizovaná reštaurácia s vysokými stoličkami pre deti a fajčiarske prostredie. Apartmánový apartmán ponúka ubytovanie na nocľah vrátane raňajok, polpenzie a plnej penzie ako rezervovateľný jedálenský servis. Kontinentálne raňajky formou bufetu zaručujú dobrý štart do dňa. Na obed a večeru si môžete vybrať medzi bufetom, à la carte a menu. K dispozícii sú aj špeciálne jedlá vrátane diétnych jedál. Okrem toho ubytovacie zariadenie poskytuje špeciálne stravovacie služby.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú akceptované v hoteli: American Express, Visa a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
3.3. - 11.3.2020
8 nocí
3.3. - 10.3.2020
7 nocí
3.3. - 12.3.2020
9 nocí
4.3. - 12.3.2020
8 nocí
4.3. - 11.3.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 4 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}