Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Alexandra
* * * * *

08.12. - 15.12. Vybrať iný termín
288 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Hotel sa nachádza v meste San Giljan (St Julian). K najbližším zábavným zariadeniam sa dostanete za pár krokov. V okolí sa nachádza aj supermarket a niekoľko obchodov. Najbližšou atrakciou je Casino (asi 300 m). Centrum mesta je cca. 3 km. Najbližšie mesto St. Julians Bay je cca. 2 km. Letisko: MLA cca. 9 km.

vybavenie:
Klimatizovaný hotel sa skladá z hlavnej budovy a susediacej budovy a má 145 izieb rozložených na 7 poschodiach. Interiér zahŕňa lobby, 24-hodinovú recepciu, trezor, salónik, 2 vleky a bar, rovnako ako internetový kútik. K vybaveniu patrí niekoľko reštaurácií s klimatizáciou. V hlavnej reštaurácii si hostia môžu podávať švédsky stôl. Bazén zahŕňa bazén. Vonkajší komplex má strešnú terasu. Hoteloví hostia môžu využívať lehátka a slnečníky pri bazéne.

Ubytovanie (podľa sezóny):
Dvojlôžková izba Comfort: S vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, pracovným stolom, telefónom, klimatizáciou, satelitnou TV, trezorom, mini chladničkou (za príplatok), WiFi a balkónom.

Dvojlôžková izba Deluxe: S vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, pracovným stolom, klimatizáciou, satelitnou TV, telefónom, trezorom (bez poplatku), mini chladničkou (bez poplatku), WiFi a balkónom.

Ekonomické dvojlôžkové izby väčšinou zodpovedajú najlacnejšej kategórii izieb. Miesto, veľkosť a vybavenie sa môžu líšiť od štandardných izieb. Ak má váš hotel hlavné a vedľajšie budovy, ubytovanie môže byť v hlavnom dome, aj v prístavbe. Bohužiaľ nemôžeme akceptovať žiadne požiadavky týkajúce sa zariadenia a polohy. Divízia je výlučnou zodpovednosťou hotelového ubytovateľa na mieste

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
Raňajky, polpenzia, polpenzia plus alebo plná penzia Plus

Polpenzia raňajky a večere formou bufetu
Polpenzia Plus zahŕňa nápoje ako víno, vodu, nealkoholické nápoje, ľadový čaj a kávu na večerné jedlo.
Plná penzia a ďalší obed s nápojmi.

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- ak je to možné za poplatok: stolný futbal, biliard, šípky
- miestne športové organizácie ponúkajú tieto športy alebo zariadenia (za poplatok, ak je to vhodné): vodné športy
 - Živá hudba raz týždenne

Ostatné:
- Akceptované spôsoby platby: American Express, Diners Club, Euro/Master Card, Visa
 - Žehlenie (za poplatok), práčovňa (za poplatok)
 - domácnosť
 - Napätie: 220 voltov

Kategória Krajina:
3 hviezdičky

správu Adresa:
Upozorňujeme, že stavebné práce sa uskutočňujú naproti hotelu. Môže to viesť k poškodeniu zraku a zvuku.

Doba trvania: neznáma

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Životné prostredie:
Upozorňujeme, že od 1. júna 2016 bude účtovaný poplatok vo výške 0,50 EUR na osobu a noc (max. 5, - EUR na osobu/pobyt). Táto daň nie je zahrnutá do ceny zájazdu a musí byť zaplatená priamo hosťom v hoteli. (Zmeny vyhradené)
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
8.12. - 15.12.2019
7 nocí
9.12. - 16.12.2019
7 nocí
10.12. - 17.12.2019
7 nocí
11.12. - 18.12.2019
7 nocí
12.12. - 19.12.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 3.4 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}