Letoviská na Zakynthose

Máme pre vás prirpavené skvelé letoviská a dovolenku na ostrove Zakynthos, ktorú si zaslúžite. Ktoré miesto sa vám najviac páči?

Letovisko Amoudi: Oddýchnite si v pokojnej atmosfére

Malá romantická dedinka na severovýchode ostrova nie je žiadnym živým turistickým letoviskom. Naopak, ide o miesto s atmosférou pokoja a pohody s niekoľkými tavernami, obchodíkmi a miestnymi obyvateľmi žijúcimi svojím životom.

Nájdete tu nedotknutú prírodu s vinicami a olivovými hájmi. Nádherná menšia piesková pláž s pozvoľným prístupom do mora je ako stvorená pre rodiny s deťmi. Do väčších turistických letovísk Alikanas a Alykes je možné dôjsť peši za trištvrte hodiny.

Transfer z letiska: približne 45 min.


Letovisko Laganas: Dovolenka v turistickom raji

Laganas je najväčší a najrušnejší turistický raj na ostrove s pieskovou plážou, ktorá patrí k najvyhľadávanejším a najkrajším v Grécku. Pozvoľný vstup do mora.

Letovisko ponúka veľké množstvo taverien, reštaurácií, barov, obchodíkov, diskoték a zábavy. Je vzdialené asi 8 km od hlavného mesta.

Transfer z letiska: približne 25 min.

Letovisko Tsilivi: Romantické zákutia a ocenená pláž

Patrí medzi väčšie a obľúbené letoviská na ostrove. Je obklopené krásnou prírodou, ktorá ponúka rôzne romantické zákutia, ale i veľké množstvo obchodíkov, reštaurácií, taverien a barov.

Ďalšie príležitosti na zábavu sú v neďalekom hlavnom meste, s ktorým je pravidelné spojenie miestnym autobusom.

Dlhá pláž so zlatým pieskom má pozvoľný vstup do mora s čistou vodou a poskytuje výhľad na susedný ostrov Kefalónia. Táto pláž bola ocenená modrou vlajkou EÚ.

Transfer z letiska: približne 40 min.
Môže sa vám páčiť: 
Dovolenka na ostrove Zakynthos
Fakultatívne výlety na Zakynthose

Vyberte si zo širokej ponuky hotelov


Neviete sa rozhodnúť? Použite náš
online filter dovoleniek. Radi vám pomôžu aj naši odborníci na telefónnom čísle 0911 116 010 alebo priamo v našich pobočkách.


Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR