Fakultatívne výlety na Zakynthose

Predstavujeme vám šesť výletov, ktoré vašu dovolenku na ostrove Zakynthos urobia ešte krajšiou. Stačí si len vybrať.

1. Objavujte najkrajšie zákutia ostrova

Spoznajte život obyvateľov ostrova Zakynthos. Vydajte sa na výlet do dedinky Exochora, kde sa môžete odfotiť pri najstrašom olivovom strome či nakúpiť u miestnych obchodníkov. Následne preskúmate presláveny kláštor sv. Dionysia, patróna ostrova.

Na výlete loďou budete môcť odhaliť z tajomstva Modrých jaskýň na severe ostrova. Ďalej budete pokračovať ochutnávkou vín vo vinárni Callinico až sa napokon s výletom rozlúčite na kopci Bochali s vyhliadkou na hlavné mesto Zakynthos Town.

Orientačná cena: 26 EUR za osobu

2. Romantický lodný výlet Kaiki

Chceli by ste vidieť morské korytnačky Caretta caretta vo voľnej prírode? Vyberte sa s nami na výlet do zálivu Laganas. Cestou navštívite jaskyne Keri a okúpete sa pri kamienkovej pláži malého romantické ostrovčeka Marathonissi.

Orientačná cena: 30 EUR za osobu

3. Vydajte sa na populárnu pláž Navajo

Jeden z najpopulárnejších celodenných výletov vám predstaví krásy ostrova Zakynthos. Na výlet vyplávate z prístavu v hlavnom meste a oboplávate časť ostrova až ku známej pláži Navajo s vrakom pašeráckej lode Panagiotis.

Pláž je prístupná len z mora. Počas výletu je niekoľko zastávok na kúpanie v Jónskom mori a fotografická zastávka pri Modrých jaskyniach na severe ostrova.

Orientačná cena: 30 EUR za osobu

4. Zabavte sa s deťmi vo vodnom parku

Zažite deň s deťmi či priateľmi vo vodnom parku v Sarakinado (Agios Kirikos) s najrôznejšími druhmi šmykľaviek, bazénov a vodných hier. V areáli nájdete bary, rýchle občerstvenie, cukráreň a obchod so suvenírmi.

Orientačná cena: 27 EUR za osobu

5. Po stopách pôvodných Olympijských hier

Chceli by ste vedieť, kde sa konali staroveké Olympijské hry? Vyberte sa na výlet, ktorý začína odchodom trajektu z hlavného mesta Zakynthos na polostrov Peloponéz do prístavu Killini a presun autobusom až do pôvodného miesta konania Olympijských hier.

Samozrejmosťou je prehliadka celého starovekého komplexu s profesionálnym sprievodcom a návšteva jedného z najlepších gréckych múzeí.

Orientačná cena: 55 EUR za osobu

6. Schlaďte sa na výlete gréckymi jaskyňami

Navštívte s nami kvapľovú jaskyňu Drogarati. Objavte nádherný susedný ostrov Kefalónia s množstvom ďalších zaujímavostí. Počas celedenného výletu navštívte jaskynné jazero Melissani a hlavné mesto Argostoli. Zažijete aj prehliadku mestečka Agia Efi mia, kde si budete môcť vychuťnať obed a oddych na pláži Myrtoss.

Orientačná cena: 46 EUR za osobu

Prehľad výletov a ich cien je orientačný a líši sa podľa jednotlivých letovísk. O presnom programe, cene a dni konania výletu Vás bude informovať delegát FIRO-tour v mieste pobytu. Výlety si môžete zakúpiť v EUR od delegáta priamo v mieste pobytu.

Môže vás zaujímať:
Dovolenka na ostrove Zakynthos
Letoviska na Zakynthose

Vyberte si zo širokej ponuky hotelov


Neviete sa rozhodnúť? Použite náš
online filter dovoleniek. Radi vám pomôžu aj naši odborníci na telefónnom čísle 0911 116 010 alebo priamo v našich pobočkách.


Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR