Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
03.05. - 10.05.
Vybrať iný termín
Konečná cena za os.
533 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
3.5. - 10.5.2019
7 nocí
3.5. - 12.5.2019
9 nocí
5.5. - 12.5.2019
7 nocí
10.5. - 17.5.2019
7 nocí
Miesto: V mierne zvýšenej polohe. Lávové/kamienkové pláže a živá promenáda sú vzdialené asi 300 m. Čas prenosu: približne 10 - 45 minút.

Vybavenie: Tento 43-izbový hotel ponúka recepciu, obchod so suvenírmi, WLAN v hotelovom komplexe (súčasťou balenia), rovnako ako jedáleň s terasou. Vo vonkajšom komplexe sa nachádza sladkovodný bazén a vírivka so slnečnou terasou a snack barom v bazéne. V bazéne sú k dispozícii lehátka a slnečníky. Ležadlá na pláži za poplatok, slnečníky vrátane (v závislosti od dostupnosti).

Ubytovanie: Dvojlôžkové izby (cca 20 m2) sú vybavené vaňou, mini chladničkou, klimatizáciou, trezorom, satelitnou televíziou, telefónom, kúpeľňou so sprchovacím kútom, WC, sušičom vlasov a balkónom/terasou. Tiež s výhľadom na bazén (DCE) rezervovateľné.

Stravovanie: Raňajky. Rozšírené raňajky formou bufetu

Šport/zábava: Za poplatok: Rôzne možnosti vodných športov cez miestnych dodávateľov na pláži.

Kategória krajiny: C

Poznámka:
Dôležité informácie:
Grécka vláda sa rozhodla účtovať pobytovú taxu (pobytovú taxu) na pobyty od 01.01.2018. Táto daň za pobyt je splatná priamo hosťom v hoteli a závisí od typu a kategórie turistického ubytovania, ako aj od dĺžky pobytu. Suma je od 0,50 EUR do 4,00 EUR za izbu/apartmán a noc. Upozorňujeme, že kategória krajiny je rozhodujúca pre výpočet pobytovej dane.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 3,5

Hodnotenia klientov

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR