Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
03.05. - 10.05.
Vybrať iný termín
Konečná cena za os.
547 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
3.5. - 10.5.2019
7 nocí
5.5. - 12.5.2019
7 nocí
10.5. - 18.5.2019
8 nocí
10.5. - 17.5.2019
7 nocí
Dôležité upozornenie: Dôležité informácie: Vláda Grécka sa rozhodla účtovať pobytovú taxu (pobytovú taxu) na pobyty od 01.01.2018. Táto daň za pobyt je splatná každým hosťom priamo v turistickom ubytovacom zariadení a závisí od typu a kategórie turistického ubytovania a dĺžky pobytu. Suma je od 0,50 EUR do 4,00 EUR za izbu/apartmán a noc. Upozorňujeme, že národná kategória je rozhodujúca pre výpočet dane z pobytu.

Poloha: Oddelené plážovou promenádou od lávovej kamienkovej pláže. Do centra Perissy v dochádzkové vzdialenosti. Autobusová zastávka vzdialená asi 300 m. Čas prenosu: približne 30-90 minút.

Vybavenie: 72 izieb dobre udržiavaného hotelového komplexu sa rozprestiera nad hlavnou budovou a niekoľkými prístavbami. K vybaveniu patrí recepcia s možnosťou prenájmu trezorov, TV kútik, bezdrôtový prístup k internetu (v cene), reštaurácia a bar. Vonku sa nachádza oblasť s bazénom v štýle bougainvillea a 2 sladkovodné bazény s integrovaným bazénom. Detský bazén, vírivka, slnečná terasa a snack bar pri bazéne. Plážové lehátka a slnečníky sú k dispozícii pri bazéne, na pláži za poplatok. Osušky za poplatok.

Ubytovanie: Úspory (A2-3S) sa nachádzajú v spodnom prízemí a majú mini chladničku, individuálne ovládanú klimatizáciu, satelitnú TV, WLAN (v cene), telefón, kúpeľňu s vaňou alebo sprchou, WC, sušič na vlasy a balkón/terasu. Izby Superior (A2-3B) sú zariadené v tradičnom štýle ostrova, inak sú vybavené ako A2S. Mezonetová izba (A3-4C) so spálňou, inak ako A2B, možnosť rezervácie.

Potravinársky nápoj: Raňajky alebo polpenzia. Raňajky formou bufetu, vo večerných 4-chodové menu výberu. Pri rezervácii polpenzie máte možnosť voľby medzi obedom a večerou (od 3-dňového pobytu).

Zábava: pozdĺž plážových promenádnych krčiem, barov a nákupov.

Šport/Aktivity: V cene: Posilňovňa. Za poplatok: vodné športy prostredníctvom miestnych poskytovateľov.

Kategória Krajina :: Info A.

Poznámka k rezervácii: Vzhľadom na polohu alebo dizajn hotela je na balkóne odporúčaná zvláštna opatrnosť. Deti by nikdy nemali zostať bez dozoru.

Hostia sú vynechaní kvôli úzkym uličkám na hlavnej ceste (asi 400 metrov od hotela), cestou je cestovať s batožinou pešo. Vonkajšie zariadenia sú k dispozícii v závislosti od počasia.

Výhoda úspor: 10% skorší zľavový zľava a bezplatné noci, napr. 7 = 6 pre konkrétne dátumy, nájdete v cenovej časti.

Informácie o cenách:

Nasledujúce informácie sú platné pre letnú sezónu 2018:
Poznámka: Otvorené od 20.04.-10.11.2018.

Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 4

Hodnotenia klientov

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR