Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
21.04. - 28.04. Vybrať iný termín
558 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Hotel sa nachádza na slávnej čiernej piesočnatej pláži kozmopolitnej Perissy. Centrum mesta Fira je vzdialené približne 20 km od hotela.

Vlastnosti:
Hotel ponúka 60 dvojlôžkových izieb a 11 junior suites. Bezpečné a zmenáreň sú k dispozícii vo forme dostupných služieb. Wi-Fi vo verejných priestoroch umožňuje cestovateľ zostať v spojení s okolitým svetom v kontakte. Obchody sú tiež k dispozícii. Deti sa môžu odreagovať na ihrisku, na čo hrdlo ráči. Medzi ďalšie zariadenia v ubytovanie patrí Novinový stánok a TV miestnosť. Tí, ktorí prídu autom, môžu zanechať svoje vozidlá na parkovisku pri dome. Medzi ďalšie vybavenie patrí stráženie detí, lekárska pomoc, izbová služba, práčovňa, kaderníctvo a mince práčovňa.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa - aj klimatizácie a kúrenia sú najlepšie vnútornú klímu. Balkón je štandardom vo väčšine miestností. hostia môžu pohodlne spať na dvojposteľ. Postieľky pre najmenších hostí sú tiež k dispozícii. K dispozícii je chladnička a mini chladničkou. Najlepšie rekreačné ponuka pohodlie prístup k internetu, telefón, TV, rádio a Wi-Fi. V kúpeľni je sprchovací kút a vaňu. Ako ďalšie pohodlie je sušič vlasov. Pre rodiny s deťmi sú k dispozícii rodinné izby.

Šport/Zábava:
Zatiaľ čo dospelí plávajú vo vonkajšom bazéne na niekoľko kôl, deti získajú svoje peniaze v pudličnom bazéne. Na dovolenke si môžete vychutnať slnečnú terasu s lehátkami a slnečníkmi. Horká vanička v kúpalisku sľubuje príjemnú relaxáciu. K dispozícii je tiež snack bar pri bazéne. Okrem posilňovne a sauny ponúka hotel aj naúčtované vodné lyžovanie a vodné bicykle v oblasti voľného času.

Stravovanie:
Jedálenský možnosti zahŕňajú jedáleň, raňajková miestnosť, kaviareň a bar. K dispozícii je niekoľko stravovacích služieb. Hostia si môžu vybrať medzi pobyt cez noc vč. Raňajky a polpenzia. Bohaté raňajky formou bufetu, obedy a večere sú zariadené chutné a meniť.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú akceptované v ubytovacom zariadení: American Express, Visa a MasterCard.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
21.4. - 28.4.2020
7 nocí
25.4. - 2.5.2020
7 nocí
28.4. - 5.5.2020
7 nocí
2.5. - 12.5.2020
10 nocí
2.5. - 10.5.2020
8 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 4.6 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}