Popis hotela
Termíny a ceny
12.10. - 19.10. Vybrať iný termín
1 020 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Mesto Thira

To je to, čo vaše ubytovanie ponúka: Starostlivosť o deti, izbová služba, práčovňa a hlediň sú k dispozícii hosťom hotela. Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch. Okolie môžete skúsiť aj na bicykli vďaka požičovni bicyklov. Nasledujúce kreditné karty sú akceptované v hoteli: American Express, Visa a MasterCard.
Ponúkané za ubytovanie
  • Recepcia
  • Bazén: Vonkajší
  • Platba: TUI/VISA, MasterCard, American Express
  • Hviezdičky: 4 hviezdičky


Jedlo Nápoj: Môže to byť vybraný raňajky.

Športové možnosti: Športové a zábavné možnosti dopĺňajú ponuku domu. Ponorenie osviežujúceho bazénu poskytuje chladenie v horúcich dňoch. K dispozícii je aj terasa. Pre aktívnych cestujúcich ponúka ubytovanie cykloturistika/horská cyklistika (za poplatok).

Takto zostávajú: izby majú klimatizáciu a kúpeľňu. Štandardné vybavenie vo väčšine izieb zahŕňa balkón, ktorý vás pozýva na kľud. Výhľad na more zaručuje aj príjemné prostredie v mnohých ubytovacích zariadeniach. Hostia môžu pohodlne spať na manželskej posteli. K dispozícii je tiež trezor a minibar. V štandardnej izbe je chladnička a zariadenie na prípravu čaju a kávy. Najlepšie rekreačné pohodlie patrí prístup na internet, telefón, TV, CD prehrávač a WiFi. Izby v izbách sú vybavené papučami. Kúpeľne sú vybavené sprchou a vírivkou. Fén a župany môžu byť použité pre každodenné použitie.
Kde budete žiť
  • 1 manželská posteľ, klimatizácia: centrálne ovládané, sušič vlasov, zariadenie na prípravu kávy a čaju, televízor, izbový servis, vaňa alebo sprcha, balkón alebo terasa: so sedením
Rôzne kódy izieb si môžete rezervovať za denne aktualizované ceny.

Vstupné požiadavky: vstupné požiadavky Grécko

Informácie ako 08/12/2016
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 4.9 / 6