Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
10.05. - 17.05.
Vybrať iný termín
Konečná cena za os.
636 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
27.9. - 5.10.2019
8 nocí
27.9. - 4.10.2019
7 nocí
29.9. - 6.10.2019
7 nocí
4.10. - 11.10.2019
7 nocí
Dôležité upozornenie: Dôležité informácie: Vláda Grécka sa rozhodla účtovať pobytovú taxu (pobytovú taxu) na pobyty od 01.01.2018. Táto daň za pobyt je splatná každým hosťom priamo v turistickom ubytovacom zariadení a závisí od typu a kategórie turistického ubytovania a dĺžky pobytu. Suma je od 0,50 EUR do 4,00 EUR za izbu/apartmán a noc. Upozorňujeme, že národná kategória je rozhodujúca pre výpočet dane z pobytu.

Modrá a biela rezort Cycladic style sa nachádza priamo na pláži a ponúka krásny výhľad na more.

Miesto: Na okraji, priamo na čiernej lávovej/štrkovej pláži (doporučené topánky na kúpanie). Do centra s obchodmi a rôznymi reštauráciami cca. 400 m, na plážovú promenádu ​​cca. 200 m. Čas prenosu: cca. 10-45 minút.

Vybavenie: 26 izieb, recepcia, trezory (vrátane), internetový kútik, Wi-Fi v celom hoteli (v cene), vonkajšia kaviareň/reštaurácia s výhľadom na more. Sladkovodný bazén s barom pri bazéne a výhľadom na more. Na pláži sú zahrnuté plážové lehátka, slnečníky a osušky.

Ubytovanie: Dvojposteľové izby v štýle ostrova (A2A) ponúkajú chladničku, zariadenie na prípravu čaju a kávy, klimatizáciu, satelitnú LCD TV, trezor, telefón, kúpeľňu so sprchou, WC, sušič vlasov, župany, papuče a terasa. Štúdiá (A2B) s kombinovaným obývacou izbou/spálňou, kuchynským kútom a kávovarom, balkónom alebo terasou. Apartmány, 1 izba (A2-4C) s oddelenou spálňou alebo oddeleným priestorom na spanie, terasa. Izba Superior (A2F) s výhľadom na pláž a balkón s čiastočným výhľadom na more. Apartmány (A2-3E) sú priestrannejšie a luxusnejšie ako dvojlôžkové izby, majú posteľ typu "king" a majú tiež kávovar na prípravu espresa a balkón s výhľadom na more. Tiež priamo na pláži s terasou a výhľadom na more (A2-3D) rezervovateľné.

Jedlo a pitie: Raňajky. Bufety.

Info: Národná klasifikácia: 3 hviezdičky.

Odkaz na rezerváciu: Vaša bezpečnosť je pre nás dôležitá: Nenechávajte svoje deti bez dozoru na balkóne a dávajte pozor na výšku zábradlia. Vonkajšie aktivity a zariadenia sú k dispozícii počasia.

Informácie o cene: Nasledujúce informácie sú platné pre letnú sezónu 2019:
Hiweis: Otvorené od 01.04.-30.10.2019.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 3,5

Hodnotenia klientov

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR