Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
26.05. - 07.06.
Vybrať iný termín
Konečná cena za os.
642 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
26.5. - 7.6.2019
12 nocí
26.5. - 2.6.2019
7 nocí
2.6. - 14.6.2019
12 nocí
2.6. - 16.6.2019
14 nocí
Všeobecný popis:
Hotel Charming Hotel Proteas je vzdialený cca. 200 metrov od pláže Kamari, kamienkovej pláže. Mesto Fira je cca. 10 km. Nakupovať môžete v rôznych obchodoch, ako aj na trhu s potravinami v cca. Vzdialenosť 200 m. Najbližšie bary a reštaurácie sú tiež vzdialené asi 200 metrov. Ďalší nočný klub je tiež asi 200 metrov od hotela. Okrem neďalekej požičovne áut, požičovne motocyklov a autobusovej zastávky (asi 50 metrov od hotela) môžete počas svojej dovolenky zabezpečiť mobilitu. Pre pohotovostnú lekársku starostlivosť je vzdialená 8 km vzdialená nemocnica. Letisko (JTR) je cca. 4 km.
Vlastnosti:
Dvojpodlažný 3-kľúčový hotel sa skladá z hlavnej budovy a prístavby a pozostáva z celkom 13 izieb. Ponúka svojim hosťom recepciu (check in od 14:00, check out pred 12:00), klimatizáciu a trezor (za poplatok). Wi-Fi pripojenie na internet je hosťom k dispozícii zadarmo. Upratovanie izieb je bezplatné.
Stravovanie:
Raňajky (od 08:00 do 10:00 hod.) Z bufetu.
Doplňujúce informácie:
Niektoré zariadenia alebo aktivity môžu spôsobiť dodatočné poplatky. Niektoré služby závisia od sezóny a miestnych klimatických podmienok. Jazyky služby: angličtina. Kreditné karty: Euro/MasterCard a Visa.
Štandardná izba:
S manželskou posteľou, balkónom, internetom (zdarma), satelitnou TV s plochou obrazovkou a individuálne nastaviteľnou klimatizáciou. Kúpeľňa so sprchovacím kútom.
Trojposteľová izba Standard:
S manželskou posteľou, balkónom, internetom (zdarma), satelitnou TV s plochou obrazovkou a individuálne nastaviteľnou klimatizáciou. Kúpeľňa so sprchovacím kútom.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 3

Hodnotenia klientov

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR