Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
01.04. - 08.04.
Vybrať iný termín
Konečná cena za os.
989 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
1.4. - 8.4.2019
7 nocí
2.4. - 9.4.2019
7 nocí
3.4. - 10.4.2019
7 nocí
1 040,00 €
4.4. - 11.4.2019
7 nocí
Výhoda včasnej rezervácieJednostné výhodyWireless poplatok (lobby) Železnica & Fly v cene

Poloha: Fira

Oficiálne trieda: trieda.

Poloha: V srdci mesta Fira, ale stále pokojná, pod chodníkom Caldera, priamo na okraji krátera s pôsobivým výhľadom na hlboké modré more kaldery a jedinečnú panorámu opačných vulkanických ostrovov, po schodoch a schodoch sa po niekoľkých minútach dostanete po chodníku Kaldera je plná obchodov, reštaurácií a kaviarní.

Vybavenie: Rodinne riadený a láskavo riadený štúdiový komplex s 14 prekladanými jednotkami s recepciou. Nádherne umiestnený bazén s lehátkami a slnečníkmi (bez poplatku). Z snack baru pri bazéne si môžete pozrieť prichádzajúce výletné lode a vychutnať si krásne západy slnka.

Štúdiá pre 2-3 osoby: V typickej Santorini architektúre a štýlovo zariadené, sprcha, sušič vlasov, balkón s nádherným výhľadom na more, klimatizácia, telefón, hudobný systém, satelitná TV, trezor, malá chladnička, čaj a kávu (ST2/ST3 ). Môžete si rezervovať aj spoločnú terasu a výhľad na bazén (ST).

Junior suity: Priestranné, s otvoreným obývacou izbou/spálňou, niektoré s vaňou a vírivkou, inak vybavené ako štúdiá (JS2).

Stravovanie: Rozšírené kontinentálne raňajky, ktoré sa pripravujú individuálne po večeri a podávajú sa na terase pri bazéne.

Pros:
  • Pri rezervácii apartmá typu Junior dostanete pri príchode ovocie a víno.


Miestne tipy a poznámky: Hotel má vynikajúcu polohu v srdci hlavného mesta Fira, ale ponúka pokojnú a uvoľnenú atmosféru. Zasvätený tip pre všetkých, ktorí ocenia špeciálne. Vďaka mnohým schodom v areáli domu nie je vhodný pre ľudí s problémami v chôdzi a malé deti.

Poznámka o Rail & Fly: Rail & Fly platí pri rezervácii balíčkovej dovolenky zo všetkých nemeckých letísk, ako aj z Bazileja a Salzburgu pre prílet a odchod v nemeckej železničnej sieti (2. trieda).

Upozornenie: Pobytová taxa GréckoPre Grécko bude zdanené pobyty od 1.1.2018 podľa súčasného rozhodnutia gréckej vlády daň vyberá hotelieri pri príchode alebo odchode hostí Výška turistického poplatku závisí od oficiálnej kategórie ubytovania, nie podľa klasifikácie tour operátora.Za 1- a 2-hviezdičkové ubytovanie je daň za izbu/noc € 0.50.Za trojhviezdičkové ubytovanie je daň za izbu/noc € 1.50.Za 4- Ubytovanie je daň za izbu/noc 3 Euro. Pre 5-hviezdičkové ubytovanie je daň 4 Euro za izbu/noc.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 4

Hodnotenia klientov

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR