Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Nissia Apartments & Studios
* * * * *

12.10. - 19.10.
Vybrať iný termín
Konečná cena za os.
646 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
Poloha: Vaše ubytovanie sa nachádza v srdci Kamari, priamo na mimoriadnej tmavé piesočnaté/kamienkové pláže. Kamari ponúka veľa nákupných a zábavných možností v bezprostrednej blízkosti. Verejnou dopravou je ľahko dostupné hlavné mesto Fira (asi 9 km).

Vybavenie: Komplex s celkovým počtom 20 jednotiek bol postavený v bungalovovom štýle a vyžíva s využitím stredomorských farieb skutočného dovolenkového vkusu. K vybaveniu patrí recepcia s posedením, Wi-Fi, raňajková miestnosť a bar. K dispozícii je aj pekne upravený bazén s bezplatnými lehátkami a slnečníkmi (na pláži za poplatok).

Izby: Farebné a láskavo zariadené štúdiá (ST3) ponúkajú kombinovanú obývaciu/spací priestor, sprchovací kút, WC, sušič na vlasy, satelitnú TV, kuchynský kút, chladničku, klimatizáciu, trezor a balkon alebo terasu. Priestrannejšie apartmány (ASD) majú samostatnú spálňu s rovnakým vybavením ako štúdiá. Duplexové apartmány (MZ) sú na dvoch poschodiach s oddelenou spálňou v hornom poschodí. Suity (SUM) zodpovedajú zariadeniu apartmánov a navyše ponúkajú malý súkromný hydromasážny bazén na terase alebo balkóne.

Šport: Masáže a aplikácie vo wellness centre.

Deti: detský bazén, opatrovanie detí (na vyžiadanie, za poplatok).

Raňajky: kontinentálne raňajky formou bufetu.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 3,5

Hodnotenia klientov

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR