Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Nissia Apartments Kamari
* * * * *

29.04. - 06.05.
Vybrať iný termín
Konečná cena za os.
763 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
29.4. - 6.5.2019
7 nocí
1.5. - 8.5.2019
7 nocí
2.5. - 9.5.2019
7 nocí
3.5. - 12.5.2019
9 nocí
Všeobecný popis:
Nissia Apartments Kamari sa nachádza priamo na oblázkovej pláži. Najbližšie mesto k hotelu je Fira (8 km). Pre vaše pohodlie, hotel má salónik, klimatizáciu, recepciu a lobby. V 1-podlažnom hoteli sa hovorí anglicky. K dispozícii je sezónny bazén so sladkou vodou. Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne. Slnečníky a lehátka sú k dispozícii zadarmo na pláži a pri bazéne. Vzdialenosť od hotela: jazda na koni (2 km) a diskotéka (100 m). V blízkosti hotela sa nachádzajú bary/reštaurácie, supermarkety, autobusová zastávka a taxi rank.
Vlastnosti:
Hotel má lekársku pomoc, izbovú službu, práčovňu, trezory, služby žehlenia a upratovacie služby. Prístup k internetu je k dispozícii vo forme hotspotu Wi-Fi. Hotel vhodný pre rodiny ponúka detský bazén a opatrovanie detí, aby rodičia a ich malí hostia mali príjemný pobyt. Recepcia otvorená: 09:00 - 22:00.
Stravovanie:
Raňajky od 08:30 do 11:00: kontinentálne. Polpenzia Plus: Polpenzia Plus zahŕňa raňajky.
Doplňujúce informácie:
Sú akceptované nasledujúce spôsoby platby: American Express, Euro/Master Card a VISA. Niektoré zariadenia, ponuky a aktivity môžu vyžadovať dodatočné poplatky. Turistická daň sa platí na mieste.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 4

Hodnotenia klientov

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR