Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Mediterranean Beach
* * * * *

Cena za osobu od
482 €
Žiadne skryté poplatky
01.05. - 08.05.2018
Vybrať iný termín

Poloha: Hotel sa nachádza priamo na čiernej lávovej/kamienkovej pláži. Minimálny park sa dá dosiahnuť asi 100 m. Stredisko Kamari, vzdialené asi 600 m, ponúka širokú škálu reštaurácií, barov a obchodov, ako aj autobusovú zastávku. Hlavné mesto ostrova Fira je vzdialené asi 9 km a letisko je vzdialené asi 4 km. Hotel organizuje pravidelnú kyvadlovú dopravu do mesta Kamari a Fira.

Vybavenie: Tento elegantný plážový hotel v bungalovovom štýle má 72 izieb. K vybaveniu patrí recepcia, bezdrôtový internet vo verejných priestoroch, TV kútik, reštaurácia s vonkajšou terasou a rôzne bary. V dobre udržiavanom vonkajšom komplexe sa nachádza bazén. V bazéne a na pláži sú k dispozícii lehátka a slnečníky, osušky sú k dispozícii za úhradu. Zariadenia v hoteli sesterského hotela Mediterranean White sa môžu zdieľať.

Izby: Komfortné a veľmi štýlovo zariadené izby (DBL) majú vaňu/sprchovací kút, WC, sušič na vlasy, SAT TV, WLAN, telefón, klimatizáciu, trezor, mini chladničku a balkón alebo terasu. Dvojlôžkové izby Superior (DSQ) sú priestrannejšie s rovnakými zariadeniami a ponúkajú bočný výhľad na more. Juniorsuiten (DJQ) sú zrekonštruované a ešte priestrannejšie, ponúkajú ďalší župan a papuče a majú bočný výhľad na more.

Šport: fitnescentrum, tenis, stolný tenis, plážový volejbal (čiastočne v sesterskom hoteli Mediterranean White). Za poplatok: sauna, masáže na pláži.

Deti: detský bazén.

Polpenzia: Raňajky a večere ako bohatý bufet.

Raňajky: Raňajky formou švédskych stolov.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 4

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu