Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
11.05. - 18.05.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
609 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
11.5. - 18.5.2018
7 nocí
11.5. - 19.5.2018
8 nocí
13.5. - 21.5.2018
8 nocí
13.5. - 20.5.2018
7 nocí
miesto:
Marillia Village v Perivolos na 2 podlažiach, v 12 budovách a má k dispozícii 20 izieb. Piesočná pláž je iba 80 metrov od hotela, mesto Perissa sa nachádza 2 km od hotela. Pre vaše pohodlie, hotel má k dispozícii recepciu. Vo dvojpodlažným hotela hovorí anglicky. Súčasťou hotela je sezónne bazén. Erfischende nápoje si môžete vychutnať priamo v bare pri bazéne. K dispozícii je taxi, autobusová zastávka, centrum, bary/reštaurácie, diskotéka a supermarkety v bezprostrednej blízkosti hotela. Vzdialenosť od hotela: turistická informačná (3 km) a na letisko JTR (10 km). Vagón, hotel má vlastné parkovisko. Novomanželia sú vítané na Marillia Village, kde si môžete pochutnať na romantické večere a náladu.

Vlastnosti:
V hoteli sa nachádza recepcia, upratovanie, pranie bielizne, stráženie detí a trezory. Prístup k internetu je poskytovaná vo forme Wi-Fi hotspotov. Táto rodina-priateľský hotel ponúka detský bazén a stráženie detí pre rodičov a mladých hostí, aby zabezpečili pohodlný pobyt. Prevádzková doba recepcie: 08:00 - 22:00.

Stravovanie:
Raňajky: formou bufetu.

Šport/Zábava:
Hotel Marillia Village ponúka masáže, vírivku a slnečnú terasu. Vodné športy, ako je vodné lyžovanie a vodné lyžovanie sú ponúkané miestnymi poskytovateľmi.

Doplňujúce informácie:
Tieto platby sú prijímané Visa Card, Euro/Master Card a American Express. U niektorých zariadení, vybavenia a činnosti môže byť spoplatnené.

Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 3,5

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu