Hotel
Informácie
Termíny a ceny

Hotel La Maltese Estate

04.05. - 11.05.
Vybrať iný termín
Cena za osobu
1 666 €
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
4.5. - 11.5.2018
7 nocí
1 666,00 €
25.5. - 1.6.2018
7 nocí
1 335,00 €
25.5. - 1.6.2018
7 nocí
1 736,00 €
25.5. - 1.6.2018
7 nocí
1 335,00 €
miesto:
Hotel sa nachádza na najvyššom mieste krátera, asi 250 metrov nad jazerom a špičkou tradičnej dedinky Imevigli. Centrum mesta Fira je vzdialené asi 3 km.

Vlastnosti:
Hotel privíta hostí v 9 izbách. Hotel ponúka úschovňu batožiny. WiFi vo verejných priestoroch umožňuje hosťom zostať v kontakte s okolitým svetom. Suveníry z pobytu si môžete zakúpiť v obchode so suvenírmi. K ďalším zariadeniam patrí novinový stánok. K dispozícii sú služby pre deti, požičovňa áut, transferové služby, izbová služba, práčovňa a pagingové služby. K dispozícii je aj kyvadlová doprava.

Ubytovanie:


Šport/Zábava:
Osviežujúce občerstvenie zaručuje vonkajší bazén. Na dovolenke si môžete vychutnať slnečnú terasu s lehátkami a slnečníkmi. Horká vanička v kúpalisku sľubuje príjemnú relaxáciu. Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne. Pre tých, ktorí majú náladu na cvičenie, ponúkame tenis a jazdu na koni. Windsurfing, kanoistika, plachtenie, šnorchlovanie a potápanie sú tiež k dispozícii pre nadšencov vodných športov. Vnútorná posilňovňa udržiava hostí v poriadku. Ubytovacie zariadenie ponúka rôzne kúpeľné služby, ako sú kúpele, sauna, parný kúpeľ, hammam, masáže a vodoliečba.

Stravovanie:
K dispozícii sú rôzne možnosti stravovania, ako napríklad raňajková miestnosť a bar. Môžete si rezervovať ubytovanie vrátane raňajok. Okrem raňajok hotel ponúka aj obed a večeru à la carte. Okrem toho dom poskytuje občerstvenie.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú akceptované v hoteli: American Express, Visa a MasterCard.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 4

Hodnotenia klientov

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu