Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
30.04. - 08.05.
Vybrať iný termín
Konečná cena za os.
632 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
30.4. - 8.5.2019
7 nocí
3.5. - 12.5.2019
9 nocí
3.5. - 10.5.2019
7 nocí
4.5. - 12.5.2019
7 nocí
Miesto:
Tento atraktívny hotel sa nachádza na pobreží ostrova Santorini, na pláži Aghia Paraskevi neďaleko Monolithos.

Vlastnosti:
Pohodlné a pohodlné, hostia môžu zostať v 15 junior apartmánoch a 22 apartmánoch a hotel má 10 dvojposteľových izieb.Recepcia je otvorená 24 hodín.K dispozícii sú rôzne vybavenie a služby - trezor, novinový stánok, TV miestnosť, izbová služba, práčovňa, konferenčná miestnosť a hlediště.WiFi vo verejných priestoroch umožňuje cestujúcim zostať v kontakte s vonkajším svetom.Ubytovacie zariadenie má bezbariérové ​​zariadenie.K dispozícii sú aj obchody.Deti sa môžu na ihrisku obracať na svoje srdce.Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku domu.K dispozícii je aj kyvadlová doprava.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa, klimatizácia môže byť použitá na ovládanie vnútorného podnebia.Štandardné vybavenie vo väčšine izieb má balkón, ktorý vás pozýva na prežitie.Bočný výhľad na more zaručuje príjemné prostredie vo väčšine ubytovacích kapacít.K dispozícii je tiež trezor a minibar.K dispozícii je tiež chladnička, mini chladnička a zariadenie na prípravu čaju a kávy.Najlepšie rekreačné pohodlie patrí prístup na internet, telefón, TV, rádio, CD prehrávač a WiFi.Hostia budú mať tiež pantofle v ich ubytovaní.Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou.Fén a župany môžu byť použité pre každodenné použitie.Hotel ponúka nefajčiarske izby a izby pre fajčiarov.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén je ideálnym miestom pre aktívnu rekreáciu alebo pravidelnú akvakultúru. Na slnečnej terase sú k dispozícii pohodlné lehátka a slnečníky. Vírivka vás láka k odpočinku vašich svalov (za poplatok). Horká vanička v kúpalisku sľubuje príjemnú relaxáciu. K dispozícii je tiež snack bar pri bazéne. Ak máte náladu na cvičenie, ponúkame tenis, volejbal a basketbal. Telocvičňa a stolný tenis sú súčasťou športových a rekreačných zariadení ubytovania. Kúpele ponúkajú množstvo kúpeľných služieb a za poplatok saunu, hammam a masáže.

Stravovanie:
K dispozícii je množstvo jedál, z ktorých si môžete vybrať, napríklad jedáleň a bar. Hostia si môžu vychutnať rôzne špeciality v nefajčiarskej, klimatizovanej reštaurácii. Hotel ponúka polpenziu a plnú penziu ako rezervovateľný jedálenský servis. Bohaté raňajky formou bufetu a večere sa podávajú denne formou bufetu alebo v ponuke.

Kreditné karty:


Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 4,5

Hodnotenia klientov

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR