Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Hotel Sigalas (ohne Transfer)
* * * * *

12.10. - 19.10.
Vybrať iný termín
Konečná cena za os.
588 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
23.4. - 30.4.2019
7 nocí
Usporiadanie: lôžko, raňajky

Poloha: Neďaleko od lávovej pláže Kamari a len 400 m od centra mesta s reštauráciami, tavernami a barmi. Hlavné mesto ostrova Thira je vzdialené asi 8 km. Čas prepravy na medzinárodné letisko je asi 10 minút.

Vybavenie: Tento príjemný hotel ponúka hosťom vstupnú halu s recepciou, požičiavanie trezorom, prístup na internet (za poplatok), raňajkovú miestnosť a bar. K dispozícii je sladkovodný bazén so slnečnou terasou a snack bar pri bazéne. Použitie lehátok a slnečníkov je zahrnuté v bazéne a na pláži. Kreditné karty: VISA a Mastercard.

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Dvojlôžkové izby: Funkčné izby sú vybavené sprchou/WC, sušičom vlasov, telefónom, chladničkou, klimatizáciou a balkónom alebo terasou. Jednolôžková izba Dvojlôžková izba na jedno použitie.

Štúdiá: Komfortné štúdiá ponúkajú plne vybavenú kuchyňu s rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby.

Stravovanie: vlastné stravovanie (pri rezervácii štúdií). Pri rezervácii dvojlôžkovej izby je zahrnuté raňajky.Prevod Upozorňujeme, že táto ponuka nezahŕňa transfer z letiska do hotela a späť. Toto sa musí vykonať v samospráve a na vlastné náklady.

Poznámka k zariadeniam počas zimných mesiacov Upozorňujeme, že počas zimných mesiacov (od novembra do marca/apríla) nie je možné využívať niektoré zariadenia alebo ich možno využiť len v obmedzenej miere v dôsledku počasia alebo kvôli nízkym počtom návštevníkov. Tieto obmedzenia sú založené predovšetkým na plážových a pooleských zariadeniach, zábave a športoch vo voľnej prírode. Klimatizačné jednotky uvedené v opise ubytovania sú samozrejme používané ako vykurovanie počas chladnejších mesiacov roka.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 3

Hodnotenia klientov

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR