Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Hotel Olympic Villas
* * * * *

01.04. - 08.04.
Vybrať iný termín
Konečná cena za os.
637 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
1.4. - 9.4.2019
8 nocí
1.4. - 8.4.2019
7 nocí
2.4. - 10.4.2019
8 nocí
2.4. - 9.4.2019
7 nocí
alltours exkluzívny

Charakter hotela: raňajky, Rodina, pary, single

Strávte svoju dovolenku v jedinečnej atmosfére a vo fantastickom prostredí! Užite si úchvatný a nádherný výhľad na Calderu z tohto hotela. Tu zažijete nezabudnuteľný čas! Museli ste to vidieť!

Poloha: Hotel sa nachádza v malebnej dedinke Oia s úchvatným výhľadom na kalderu a more. Centrum je vzdialené asi 800 metrov. Okrem mnohých malých umeleckých galérií, kostola Panagia a veterného mlyna môžete tiež navštíviť Námorné múzeum v meste Oia. Zrúcanina hradu Argyri dnes slúži ako rozhľadňa. Najbližšia pláž je vzdialená 2 km a je dostupná autom alebo autobusom. Hlavné mesto ostrova Fira je vzdialené asi 10 km.

Vybavenie: Populárna s pravidelnými hotelmi, hotelový komplex v cykládskom štýle s 2 bazénmi, slnečnými terasami, lehátkami, slnečníkmi a snackbarom. Recepcia s recepciou (obsadená hodinou), trezor (vrátane), internetový kútik, WLAN (vo verejných priestoroch vrátane), TV kútik a jedáleň. Kategória krajiny: 3 hviezdičky, 29 izieb.

Obývacia izba: Štúdiá typu A (16 m²) s kombinovaným obývacou izbou/spálňou, klimatizáciou, kuchynským kútom, TV (32 palcov), telefónom. Sprcha a WC. Balkón alebo terasa. Max 3E
Apartmány typu B (asi 20 metrov štvorcových) s oddelenou spálňou, klimatizáciou, kuchynským kútom, TV (32 palcov), telefónom. Sprcha a WC. Balkón alebo terasa. Bočný výhľad na more. Max 4E
Tradičné domy (asi 20 metrov štvorcových) sú tradičné jaskynné byty s oddelenou spálňou, klimatizáciou, kuchynským kútom, TV (32 palcov), telefónom. Sprcha a WC. Balkón alebo terasa. výhľad na more. Max 3E

Potraviny a nápoje: Raňajky: Kontinentálne raňajky formou bufetu
Iba ubytovanie je možné rezervovať

Zábava: početné krásne nákupné a zábavné možnosti v meste Oia
Malé kaviarne, bary, reštaurácie a taverny v bezprostrednej blízkosti

Poznámka: Recepcia hotela je otvorená do večera do 21:00 (hlavná sezóna, v mimosezóne až do 20:00). Ak prídete po 21:00, informujte prosím hotel telefonne o čase Vášho príchodu.

Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 3

Hodnotenia klientov

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR